"M jak miłość". Wyjątkowy odcinek w Wigilię. Do Grabiny przyjedzie Marek. Przygotujcie paczkę chusteczek

Fanów serialu "M jak miłość" czeka w święta wyjątkowa niespodzianka. W Wigilijny wieczór widzowie tego kultowego serialu mogą zasiąść do stołu razem z rodziną Mostowiaków. Do Grabiny zawitają też dawno niewidziani goście.

Produkcja "M jak miłość" zaskoczyła wiernych widzów serialu wyjątkowym materiałem, który zostanie wyemitowany w Wigilię. Świąteczny odcinek będzie odbiegał od fabuły, bo w serialu właśnie zaczyna się sezon letni. W trakcie wigilijnego spotkania przy świątecznym stole pojawią się także członkowie rodziny, których od dawna nie było w Grabinie. 

Zobacz wideo "Glass Onion". Film z serii "Na noże" - 2 część przygód detektywa Benoit Blanca, w którego wciela się Daniel Craig [ZWIASTUN]

"M jak miłość". Produkcja przygotowała na Wigilię wyjątkowy odcinek serialu. Kiedy można go obejrzeć?

Świąteczny odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w dzień Wigilii o godzinie 20:00. Zgodnie z harmonogramem stacji TVP2 potrwa godzinę. W sieci pojawił się już zwiastun tego wyjątkowego spotkania i widzowie muszą przyszykować się na wiele wzruszeń. Do Grabiny przyjedzie dawno niewidziany Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski). Przyjazd Marka będzie niespodzianką dla jego mamy Barbary (Teresa Lipowska), którą przygotuje w zmowie ze swoją siostrą Marią (Małgorzata Pieńkowska). 

Specjalny świąteczny odcinek "M jak miłość" w Wigilię o 20:00 w TVP2. Do Grabiny wróci Marek - czytamy na Instagramie serialu.

Widzów serialu "M jak miłość" czeka też powrót do przeszłości. Rodzinne spotkanie w Grabinie przeplatane będzie archiwalnymi ujęciami z czasów, kiedy żył jeszcze senior rodu Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz). Przy wigilijnym stole spotkamy też córkę Mostowiaków, Małgosię (Joanna Koroniewska).

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Wigilia u Mostowiaków będzie też idealną okazją do wspomnień. Serial jest na antenie od 2000 roku, więc przez 22 lata emisji zebrało się ich wiele. 

Szkoda, że coraz mniej jest takich spotkań jak dawniej... Tylko telefony, maile... Ale nadrobimy to, co? Moje kochane, starsze siostrzyczki (…). Mam naprawdę piękne wspomnienia. I tego nikt mi nie odbierze (…) - wyznał Marek w rozmowie z Marią.

Kogo jeszcze zobaczymy w specjalnym odcinku "M jak miłość"? Do Grabiny przyjedzie też córka Barbary, Marta (Dominika Ostałowska), Piotr i Paweł Zduńscy z rodzinami (Marcin i Rafał Mroczek), a także do domu Mostowiaków zawitają przyjaciele domu - pani Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i jej partner Robert (Krzysztof Tyniec). Wierni fani serialu mogą już przygotować stos chusteczek, bo zapowiada się naprawdę wzruszający odcinek. Będziecie oglądać? 

 
 

Zobacz też: Polka wygrała brytyjski "Taniec z Gwiazdami". Kim jest Jowita Przystał?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.