Polka wygrała brytyjski "Taniec z Gwiazdami". Kim jest Jowita Przystał?

Jowita Przystał właśnie wygrała brytyjski "Taniec z Gwiazdami". Profesjonalna tancerka była nauczycielką i partnerką celebryty Hamzy Yassina. Na finale para z dumą uniosła kryształową kulę, o którą zaciekle walczyła przez 13 tygodni. Kim jest Jowita Przystał?

Jowita Przystał ma 28 lat i zajmuje się profesjonalne tańcem. Jest m.in. mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Do ekipy programu "Strictly Come Dancing", czyli brytyjskiego odpowiednika kultowego już "Tańca z Gwiazdami" dołączyła rok temu. Najpierw występowała w tańcach grupowych, ale zrobiła tak dobre wrażenie na produkcji, że w 20. edycji programu mogła zostać partnerką jednego z celebrytów. Stacja BBC połączyła ją z Hamzą Yassiną, który wcześniej nie miał żadnego doświadczenia na parkiecie. Jak widać Przystał świetnie sprawdziła się w tej roli, bo para po kilkunastu tygodniach zmagań na sali treningowej zwyciężyła program.

Zobacz wideo Partner Jacka Jelonka z "Tańca z Gwiazdami" opowiedział o podejściu Brytyjczyków do monarchii

Jakich tematów lepiej nie poruszać przy wigilijnym stole, aby uniknąć rodzinnych dramatów?Co zrobić, gdy bliscy zadają wścibskie pytania? Jest kilka sposobów

Polka wygrała brytyjski "Taniec z Gwiazdami". Kim jest Jowita Przystał?

Jowita Przystał już od dawna marzyła, o tym, aby dostać się do programu "Stricly Come Dancing". Kiedy dowiedziała się, że to pragnienie się spełniło, była tak szczęśliwa, że nie mogła w to uwierzyć.

Żadne słowa nie oddadzą tego, jak się czuję. Ciągle muszę się szczypać, by przypominać sobie, że to prawda - wyznała w nagraniu na Instagramie po dostaniu się do programu.

Wcześniej Przystał pojawiła się też w innym programie brytyjskiej telewizji - "The Greatest Dancer", gdzie tańczyła i wygrała z Michałem Danilczukiem. Mężczyzna był nie tylko jej partnerem w programie, ale także jest nim w życiu. Polscy widzowie bardzo dobrze kojarzą go z ostatniej edycji polskiej wersji "Tańca z Gwiazdami". Danilczuk specjalnie przyjechał do kraju, aby partnerować Jackowi Jelonkowi i para doszła aż do finału programu.

 

Z Hamzą Yassiną Przystał wylewała siódme poty na parkiecie, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na jury i widzach. Jak widać ten wysiłek się opłacił, bo nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie oni powinni wygrać show. Yassina po zwycięstwie nie zapomniał podziękować partnerce, dzięki której tak doskonale poradził sobie w trakcie wymagających występów.

Chciałem podziękować jednej osobie w szczególności. Jowita, jesteś aniołem przebranym za człowieka - powiedział.
 

Wygląda na to, że to dopiero początek sukcesów Polki w Wielkiej Brytanii. Po zwycięstwie w tak popularnym programie ma szansę na rozwinięcie kariery, którą z pewnością będziemy dla was na bieżąco śledzić.

 

Więcej zdjęć Jowity Przystał znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Syn Barry'ego i Honey Shermanów szuka zabójców swoich rodzicówTajemnicza śmierć kanadyjskich miliarderów. Syn oferuje 35 mln dolarów nagrody

Zobacz też: "Top Model". To była najgorsza metamorfoza programu. Teraz Olga Król zaszalała z fryzurą. Opinie mocno podzielone

 
Więcej o: