Finał "Tańca z Gwiazdami". Znamy zwycięzców

Rywalizacja w finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" była ekscytująca i do samego końca ważyły się losy dwóch par. Widzowie zdecydowali, że zwycięzcami tanecznego show zostali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.

W finałowym odcinku 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" rywalizowali ze sobą Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, a także Ilona Krawczyńska w parze z Robertem Rowińskim. Ostatecznie głosami widzów zwyciężyli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.

Zobacz wideo Partner Jacka Jelonka z "Tańca z Gwiazdami" opowiedział o podejściu Brytyjczyków do monarchii

Walka była bardzo wyrównana. Kryształowa Kula trafiła do Ilony Krawczyńskiej i Roberta Rowińskiego

W pierwszej rundzie konkurujące pary zatańczyły tańce tematycznie związane z Halloween. Tym razem punktacja jurorów nie miała wpływu na wyniki rywalizacji. Służyła jedynie jako pomoc dla widzów we wskazaniu zwycięzcy. Po pierwszym tańcu przedstawiono cząstkowe wyniki głosowania sms-owego. 56 proc. głosów zdobyli wówczas Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, a ich konkurenci 44 proc.

Jacek Jelonek, Michał DanilczukJacek Jelonek, Michał Danilczuk Fot. KAPiF

Drugi taniec pary wybierały dla siebie nawzajem. Ilona i Robert po raz kolejny musieli zmierzyć się ze swingiem. Ich taniec nie zachwycił Iwony Pavlović, która stwierdziła, że na nim przysypiała. Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zaprezentowali natomiast foxtrota, który nazywany jest kilerem wśród tańców. Na parkiecie towarzyszył im Stefano Terazzino, który zaśpiewał piosenkę "Jesienne róże" z repertuaru Mieczysława Fogga. Po drugim starciu różnica procentowa pomiędzy parami zmalała: Ilona i Robert mieli 52 proc. głosów, a Jacek i Michał 48 proc.

Ilona Krawczyńska, Robert RowińskiIlona Krawczyńska, Robert Rowiński Fot. KAPiF

Więcej zdjęć z finału "Tańca z Gwiazdami" znajdziesz w galerii na górze strony. 

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zachwycili jurorów swoim freestylem. Podczas występu towarzyszyły im piosenki niezapomnianej Kory i zespołu Maanam. Podczas występu Jacka Jelona i Michała Danilczuka parkiet zamienił się w arenę cyrkową. Para zatańczyła freestyle do muzyki z filmu "Król rozrywki". 

Jacek Jelonek, Michał DanilczukJacek Jelonek, Michał Danilczuk Fot. KAPiF

Dodajmy, że to była pierwsza edycja "Tańca z Gwiazdami" dla Michała Danilczuka. Podczas finału ogłoszono, że tancerz wkrótce pojawi się także w irlandzkiej edycji programu. Z kolei Robert Rowiński brał udział w kilku edycjach "Tańca z Gwiazdami", który emitowała stacja TVN. Partnerował Anecie Kręglickiej, Magdalenie Wójcik, Halinie Mlynkovej i Aleksandrze Szwed. Wygrał program w 2010 roku w parze z Moniką Pyrek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.