Big Boy zrzucił 160 kg, ale patrzymy na metamorfozę Skrzyneckiej. Te gwiazdy dużo schudły

Gwiazdy zaczęły chudnąć, aby poczuć się lepiej, a dziś chwalą się ogromnymi metamorfozami. Big Boya ciężko poznać. Przeszedł dokładnie taki sam zabieg, jak Andrzej Grabowski. Karolina Szostak była na restrykcyjnej diecie.

Gwiazdy zmotywowane lepszym samopoczuciem i zdrowiem przeszły ogromne metamorfozy. Niektórzy dużo schudli.

Big Boy 

Pamiętacie Mateusza Borkowskiego z pierwszych odcinków programu "Googlebox. Przed Telewizorem"? Celebryta ważył 235 kilogramów i długo zmagał się otyłością. Ostatnie lata przebiegły u niego pod hasłem ogromnej metamorfozy, do czego przekonała go siostra, a także lekarz, który ostrzegł go, że przy takim trybie życia może nie pożyć zbyt długo. Zaczął ćwiczyć, a także zmienił nawyki żywieniowe i schudł 170 kilogramów. Oprócz tego poddał się operacji pomniejszenia żołądka i trzeba przyznać, że ciężko go poznać.

Big BoyBig Boy Instagram/big_borkowski_boy

Zobacz wideo Agnieszka Litwin przeszła sporą metamorfozę. Schudła aż 18 kilogramów!

Katarzyna Skrzynecka 

Katarzyna Skrzynecka jeszcze kilka lat temu na ściankach prezentowała się zupełnie inaczej. Aktorka zapragnęła jednak metamorfozy i zaczęła stosować różne diety. Jednak ta, która przyniosła jej największy efekt wiązała się z ogromnym wyrzeczeniem. Aktorka wyeliminowała ze swojego jadłospisu produkty odzwierzęce. W zaledwie osiem tygodni zrzuciła 14 kilogramów. 

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka kapif

Patryk Vega 

Patryk Vega przez większość życia nie przejmował się dodatkowymi kilogramami, jednak kiedy skończył 40 lat zaczął przykuwać coraz większą uwagę do wyglądu. Wielokrotnie zmieniał styl, ale to nie odmieniło magicznie jego samopoczucia. Zanim schudł 40 kilogramów, często czuł się zmęczony i śpiący. 

Patryk VegaPatryk Vega kapif

Karolina Szostak

Karolina Szostak od lat jest prezenterką Polsatu, a fani mogli obserwować jak się zmieniała. W pewnym momencie życia postanowiła wprowadzić zmiany i przeszła na dietę, przed którą z uwagi na małą ilość spożywanych kalorii ostrzegają dietetycy. Zrzuciła około 30 kilogramów i dziś ciężko ją poznać. 

Karolina SzostakKarolina Szostak kapif

Andrzej Grabowski 

Andrzej Grabowski przez lata wcielał się w rolę Ferdynanda Kiepskiego ze "Świata według Kiepskich". Czasy, kiedy ważył 150 kilogramów, to już przeszłość. Aktor postanowił odmienić swoje życie i przeszedł operację pomniejszenia żołądka. Zrzucił ponad 40 kilogramów. 

Andrzej GrabowskiAndrzej Grabowski kapif

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba od rozpoczęcia przygody z show "Googlebox. Przed Telewizorem" bardzo się zmieniła. Widząc siebie w telewizji, zaczęła zwracać większą uwagę na wygląd, ale oprócz tego zaczęła mieć wyraźne problemy w codziennym funkcjonowaniu. Trudności sprawiało nawet wchodzenie po schodach. Wtedy przeszła na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć. Schudła 30 kilogramów. 

Chodziło trochę o zdrowie, bo miałam już problemy z wchodzeniem po schodach, chodziło trochę o aspekt wizualny, to mnie zmusiło do wzięcia się za siebie - mówiła w rozmowie z Plejadą.

Sylwia BombaSylwia Bomba instagram.com/ sylwiabomba

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.