"Sanatorium miłości". Na jakie zarobki mogą liczyć uczestnicy? Ależ słowa

W "Sanatorium miłości" występują seniorzy, którzy poszukują drugich połówek. Mało kto wie, że bohaterowie show otrzymują wynagrodzenie. Ile zarabiają? Możecie być zaskoczeni.

"Sanatorium miłości" to program emitowany w Telewizji Polskiej. W formacie występują seniorzy, którzy szukają wymarzonej drugiej połówki. Uczestnicy wierzą, że po nieudanych relacjach czy trudnych doświadczeniach życiowych uda im się znaleźć prawdziwą miłość. W trakcie randkowego show bohaterowie spędzają ze sobą mnóstwo czasu i pokazują się widzom w różnych sytuacjach. Za swój poświęcony czas i występ na ekranach telewizorów kuracjusze otrzymują wynagrodzenie. 

Zobacz wideo "Sanatorium miłości" zrodziło wielką miłość. Kto podbił serce uczestniczki?

"Sanatorium miłości". Ile zarabiają uczestnicy? Możecie się zdziwić

W programie "Sanatorium miłości" nie brakuje emocji. Oprócz szansy na znalezienie drugiej połówki, uczestnicy mogą liczyć na inne udogodnienia. W randkowym show otrzymują zakwaterowanie, różnorodne formy rozrywki, a także wyżywienie. Wyszło na jaw, że kuracjusze dostają także wynagrodzenie. Iwona Mazurkiewicz z drugiej edycji zdradziła szczegóły w rozmowie z Pomponikiem. 

Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota (...). Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było

- czytamy na portalu Pomponik.pl. Okazało się, że bohaterowie pierwszej edycji dostali około 1550 złotych wynagrodzenia. Jest to kwota około 50 złotych dziennie. Dużo czy mało? Po więcej zdjęć uczestników "Sanatorium miłości" zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

"Sanatorium miłości". Małgorzata odpowiedziała widzom na hejterskie komentarze. Mocne słowa

Jedną z barwniejszych uczestniczek "Sanatorium miłości" jest Małgorzata. Kobieta ma za sobą nieudane próby stworzenia relacji z Andrzejem, Józefem czy Stanisławem. Widzowie randkowego show zarzucają jej, że przemawia przez nią desperacja. Bohaterka postanowiła odpowiedzieć na komentarze pełne hejtu. Wypowiedziała się na jednym forum internetowym. "Jak o mnie cały czas rozmawiacie i wzbudzam zainteresowanie, to jest dobrze. Pozdrawiam cieplutko" - podkreśliła bez wahania. Nie omieszkała podjąć tematu również w wywiadzie dla TVP. "Uważam, że osoby piszące negatywne komentarze powinny być bardziej wyrozumiałe. Ja cały czas staram się podchodzić do wszystkiego z otwartością i humorem. Program traktuję jako wspaniałą przygodę i piękny czas" - skwitowała Małgorzata. ZOBACZ TEŻUczestnikom "Sanatorium miłości" puściły hamulce. Mamy zdjęcia z ich igraszek na basenie

 
Co sądzicie o zarobkach uczestników "Sanatorium miłości"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.