"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam oświadczył się ukochanej! Wreszcie ją pokazał

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno pochwalił się, że jest w związku. Okazuje się, że wkrótce wkroczy na kolejny etap. Postanowił pokazać ukochaną, z którą jest już po zaręczynach.

Adam był uczestnikiem siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zgłosił się jako 28-latek poszukujący prawdziwej miłości. Eksperci sparowali go z o rok młodszą Patrycją, lecz szybko okazało się, że do siebie nie pasują. Żona miała dosyć męża. Kilka tygodni po programie związek się rozleciał. Później każde poszło w swoją stronę. W 2023 roku Adam przyznał na Instagramie, że jest zakochany. W końcu postanowił pokazać światu ukochaną. Właśnie została jego narzeczoną.

Zobacz wideo Kryzysowe sytuacje na weselach. "Dochodzi do kłótni, jest czwartek przed weselem, pan młody się pakuje mówi, że na ślub nie przyjdzie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam jest zaręczony. Pokazał wyjątkowe miejsce

Adam wybrał się z ukochaną do Włoch. Opublikował kilka wspólnych zdjęć na Instagramie, już nie ukrywając twarzy kobiety. Zakochani zwiedzili m.in. Pizę, gdzie mężczyzna miał okazję rozwinąć swoją fotograficzną pasję. Znalazło się także kilka kadrów z wybranką. Okazuje się, że ta podróż to nie była tylko zwykła wycieczka. Były uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", oprócz zwiedzania najsławniejszych miejsc Italii, zabrał dziewczynę nad morze, gdzie oświadczył się przy zachodzie słońca. Dał znać, że ukochana powiedziała "tak". Z pewnością teraz oboje z większą śmiałością będą publikować wspólne zdjęcia. Myślicie, że pasują do siebie? Kadr z pierścionkiem zaręczynowym znajdziecie w naszej galerii.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Adam pokazał ukochaną'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Adam pokazał ukochaną fot. instagram.com/official_balektv

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam pochwalił się narzeczoną. A co u Patrycji?

Choć o wybrance Adama nie wiadomo zbyt wiele, wiemy, że ma na imię Ada i ma psa, z którym para wspólnie wychodzi na spacery. Wygląda na to, że szykuje się kolejny ślub wśród rozwodników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". A co słychać u Patrycji? W przeciwieństwie do swojego byłego męża, nie jest zbyt aktywna na Instagramie. Wiadomo, że po programie nawiązała kontakt z innymi uczestniczkami eksperymentu - Agnieszką i Dorotą. Panie zaprzyjaźniły się do tego stopnia, że zrobiły sobie taki sam tatuaż. Nie wiadomo jednak, czy Patrycja znalazła upragnioną miłość. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura naprawiła zęby. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Diametralna różnica

Która z par "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była twoją ulubioną?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.