"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura naprawiła zęby. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Diametralna różnica

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmagała się z poważną wadą uzębienia. Była uczestniczka hitu TVN przeszła specjalistyczne leczenie. Właśnie pochwaliła się w sieci długo wyczekiwanym efektem.

Laurę i Karola mieliśmy okazję poznać w hitowym programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para wystąpiła w piątej odsłonie ślubnego eksperymentu. Początkowo zawarli związki z kim innym, jednak te relacje nie przetrwały próby czasu. W trakcie emisji programu nawiązali ze sobą kontakt i od razu między nimi zaiskrzyło. Gdy w końcu przekazali te wieści, zaskoczyli nie tylko fanów, ale i ekspertki. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2023 roku. Co prawa, Laura jest mało aktywna w mediach społecznościowych, jednak raz na jakiś czas zdarza jej się zamieścić jakiś post. Ten był dla niej wyjątkowo ważny. Chodzi o wygląd. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura pochwaliła się nowymi zębami. Pokazała efekt przed i po 

Kilka lat temu Laura zabrała się za leczenie zębów i założyła aparat ortodontyczny. W jej przypadku sprawa była dość poważna i skomplikowana, a leczenie zajęło trochę czasu. Finalnie udało się jednak uzyskać wymarzony efekt końcowy. Na Instagramie kobieta pochwaliła się zdjęciem przed i po. Przy okazji krótko opisała historię swojego leczenia. "Najpiękniejszy makijaż, jaki możesz nosić, to uśmiech" - zaczęła, po czym dodała: "Jakiś czas temu moja "walka" o lepszy uśmiech, skończyła się. Trochę zbierałam się z wrzuceniem mojej metamorfozy. Wiem, że wiele osób, które mnie obserwuje, również zmaga się z różnymi wadami zgryzu. W zależności od problemu/wady czas leczenia bywa różny, u mnie trwało to prawie trzy lata... Był to fajny czas, zdążyłam się zaprzyjaźnić z moim aparatem i trochę mi go nawet jeszcze brakuje". Na sam koniec zwróciła się do osób, które pomogły jej w spełnieniu marzenia i pozbyciu się kompleksu. To dzięki nim dziś może dumnie się uśmiechać. "Przez ten cały okres poznałam cudownych fachowców, ludzi z pasją i dzięki Pani Elżbiecie i Aleksandrze, dziś mogę uśmiechać się szeroko, zaznaczając, że nigdy nie miałam z tym problemu" - napisała. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura naprawiła zęby. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. "Ale pięknie"

Opublikowany post spotkał się z przychylnym odbiorem wśród internautów. Jedni nie szczędzili jej komplementów. "Cieszę się, że spełniłaś swoje marzenie", "Ale pięknie" - pisali. Drudzy postanowili podzielić się własnymi historiami. "Wiem, co czujesz, bo przechodziłam to samo. Moje poczucie wartości wzrosło o tyle dzięki temu, że wiem, że mam ładny uśmiech teraz", "Też miałam dużą wadę i zmiana jest diametralna! Od razu pewność siebie wzrosła przy pięknym, równym uśmiechu" - czytamy w sekcji z komentarzami. Są to jednak jedynie nieliczne reakcje, w rzeczywistości pojawiło się ich o wiele więcej. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ma nowy kolor włosów. Pożegnała jasny blond. "Prawie dostałam zawału".

 
Co sądzisz o przemianie Laury ze "Ślubu do pierwszego wejrzenia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.