Laurę i Karola mieliśmy okazję poznać w hitowym programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para wystąpiła w piątej odsłonie ślubnego eksperymentu. Początkowo zawarli związki z kim innym, jednak te relacje nie przetrwały próby czasu. W trakcie emisji programu nawiązali ze sobą kontakt i od razu między nimi zaiskrzyło. Gdy w końcu przekazali te wieści, zaskoczyli nie tylko fanów, ale i ekspertki. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2023 roku. Co prawa, Laura jest mało aktywna w mediach społecznościowych, jednak raz na jakiś czas zdarza jej się zamieścić jakiś post. Ten był dla niej wyjątkowo ważny. Chodzi o wygląd.
Kilka lat temu Laura zabrała się za leczenie zębów i założyła aparat ortodontyczny. W jej przypadku sprawa była dość poważna i skomplikowana, a leczenie zajęło trochę czasu. Finalnie udało się jednak uzyskać wymarzony efekt końcowy. Na Instagramie kobieta pochwaliła się zdjęciem przed i po. Przy okazji krótko opisała historię swojego leczenia. "Najpiękniejszy makijaż, jaki możesz nosić, to uśmiech" - zaczęła, po czym dodała: "Jakiś czas temu moja "walka" o lepszy uśmiech, skończyła się. Trochę zbierałam się z wrzuceniem mojej metamorfozy. Wiem, że wiele osób, które mnie obserwuje, również zmaga się z różnymi wadami zgryzu. W zależności od problemu/wady czas leczenia bywa różny, u mnie trwało to prawie trzy lata... Był to fajny czas, zdążyłam się zaprzyjaźnić z moim aparatem i trochę mi go nawet jeszcze brakuje". Na sam koniec zwróciła się do osób, które pomogły jej w spełnieniu marzenia i pozbyciu się kompleksu. To dzięki nim dziś może dumnie się uśmiechać. "Przez ten cały okres poznałam cudownych fachowców, ludzi z pasją i dzięki Pani Elżbiecie i Aleksandrze, dziś mogę uśmiechać się szeroko, zaznaczając, że nigdy nie miałam z tym problemu" - napisała. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.
Opublikowany post spotkał się z przychylnym odbiorem wśród internautów. Jedni nie szczędzili jej komplementów. "Cieszę się, że spełniłaś swoje marzenie", "Ale pięknie" - pisali. Drudzy postanowili podzielić się własnymi historiami. "Wiem, co czujesz, bo przechodziłam to samo. Moje poczucie wartości wzrosło o tyle dzięki temu, że wiem, że mam ładny uśmiech teraz", "Też miałam dużą wadę i zmiana jest diametralna! Od razu pewność siebie wzrosła przy pięknym, równym uśmiechu" - czytamy w sekcji z komentarzami. Są to jednak jedynie nieliczne reakcje, w rzeczywistości pojawiło się ich o wiele więcej. ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ma nowy kolor włosów. Pożegnała jasny blond. "Prawie dostałam zawału".
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Doda mówiła o braku podstaw do zabezpieczenia majątku. Jest komentarz rzecznika prokuratury
Już wiadomo, kto weźmie w obroty Szmajkowskiego w "TzG"? To znany tancerz!
Doda przerwała milczenie. Mówi o akcie oskarżenia. "Ponad pięć lat na to czekałam"
Duda poszedł wypolerować swoje Porsche i się zaczęło. Pracownicy warsztatu teraz się tłumaczą. "To jest chore"
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Popularny satyryk w "Tańcu z gwiazdami". Znamy szczegóły zza kulis!
Prokop rozumie, dlaczego Dowbor odszedł z "Dzień dobry TVN". Ależ słowa