"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej długo się tym nie chwalił. Uczestnik eksperymentu ma syna

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie opublikował zdjęcie ze spaceru z wózkiem. Jak się okazuje, w lutym na świat przyszedł jego syn. Uczestnik eksperymentu dopiero teraz wyjawił, że jego rodzina się powiększyła.

Maciej Kiełbowski z miasta Końskie wziął udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Agatą Ząbczyk. Uczestnik zgłosił się do programu, bo cały swój czas poświęcał pracy i w życiu brakowało mu jedynie odpowiedniej partnerki. Już od początku ich małżeństwa widzowie byli przekonani, że ich relacja nie przetrwa. Tak też się stało. W finale para poinformowała ekspertów, że chce się rozstać. Jak się okazuje, uczestnik po programie znalazł miłość. Na tym nie koniec. Wygląda na to, że Maciej niedawno został ojcem.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała partnera. Już go nie ukrywa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej został ojcem. "Śliczny maluszek"

Od początku trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie nie wróżyli wspólnej przyszłości Maciejowi i Agacie. Uczestniczka była od pierwszych chwil rozczarowana partnerem, a jemu trudno było do niej dotrzeć. Kiedy Agata zaczęła otwierać się na Macieja, on stracił zainteresowanie. W finale zgodnie przyznali, że powinni się rozejść. Po programie Agata informowała w mediach społecznościowych, że z niecierpliwością czeka na rozwód. Kiedy w końcu do tego doszło, nie kryła swojego zadowolenia. "Udało się! Jestem wolna i szczęśliwa. Każde doświadczenia kształtują w nas nowe patrzenie na pewne rzeczy. Dzięki nim stajemy się silniejsi" - napisała na Instagramie w 2019 roku. Agata po  programie szczęśliwie ułożyła swoje życie. Znalazła odpowiedniego partnera i została mamą. Co słychać u Macieja? Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kandydował w ostatnich wyborach samorządowych. Maciej jest też szczęśliwie zakochany, ale w mediach społecznościowych unika publikowania prywatnych zdjęć. Właśnie zrobił wyjątek i udostępnił zdjęcie ze spaceru z wózkiem i wygląda na to, że niedawno został ojcem. Syn uczestnika, Julek, przyszedł na świat 14 lutego, w Walentynki. Informację o narodzinach chłopca opublikowała w sieci partnerka Macieja. W komentarzach posypały się gratulacje. "Gratulacje niech wam się chowa jak na drożdżach", "Śliczny maluszek. Dużo zdrówka I szczęścia dla was" - pisano w komentarzach. Zdjęcia Macieja i jego partnerki znajdziecie na dole strony.  

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata urodziła córkę. "Dzięki tobie nasz świat stał się piękniejszy"

Była partnerka Macieja z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Agata, w 2023 roku powitała na świecie córkę. Uczestniczka wraz ze swoim partnerem Mariuszem podzieliła się w sieci radosną nowiną. Wcześniej na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży. 'Witamy na świecie córeczko! Cieszymy się, że jesteś już z nami.19.06.2023 - tego dnia dzięki tobie nasz świat stał się piękniejszy" - napisała Agata na Instagramie. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

 
 
Najlepszy program matrymonialny w telewizji to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.