"Love Island". Zuza po finale była u psychologa. Apeluje do widzów

Zuza i Jarek zwyciężyli ostatnią edycję randkowego show "Love Island". Uczestniczka wrzuciła na Instagram osobisty wpis, w którym przyznała, że nie obyło się bez wizyty u psychologa.

Długo oczekiwany finał dziewiątej edycji "Love Island" jest już za nami. W ostatnim odcinku spotkały się trzy pary: Zuzia i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. Decyzją widzów wygrana najbardziej należała się Zuzie i Jarkowi - w finale zebrali ponad połowę głosów. Po jego zakończeniu show wydali specjalne oświadczenie dedykowane widzom i produkcji show. Zuza z kolei wyjawiła, że skorzystała z usług psychologa.

Zobacz wideo Bill po "Love Never Lies" poszedł do "Gier małżeńskich". I się zaczęło

"Love Island". Zuza po finale była u psychologa. Apeluje do widzów

Na Instagramie Zuzy pojawił się komunikat, że zwyciężczyni "Love Island" wybrała się do specjalisty, aby nauczyć się panować nad emocjami. Uczestniczka randkowego show zachęciła odbiorców o zadbanie o zdrowie psychiczne. - Dziś rano miałam wizytę u psychologa, która skupiła się na temacie emocji. Emocje są sygnałami alarmowymi, które lepiej jest oswoić, niż desperacko próbować unikać lub kontrolować. Dla mnie to nie jest temat tabu, a dbanie o zdrowie psychiczne jest niezwykle istotne - napisała w zamieszczonej na Instagramie relacji. 

"Love Island". Finałowe pary odnalazły miłość

Choć zwycięzcami dziewiątego sezonu "Love Island" okazali się Zuza i Jarek, pozostałe pary raczej nie mają na co narzekać. Wygrały bowiem to, co najcenniejsze - miłość. Rafał i Asia zajęli trzecie miejsce. Mężczyzna po emisji ostatniego odcinka opublikował wzruszający wpis, w którym ocenił, że decyzja o udziale w programie była najlepszą w jego życiu. "Decydując się na udział w programie, nosiłem w sobie nadzieję, że poznam tam kogoś wyjątkowego, ale nie sądziłem, że poznam tam miłość mojego życia, z którą już za niedługo zamieszkam. Asiu, kocham cię. Nie dość, że znalazłem w programie miłość, to w dodatku grono wspaniałych znajomych oraz mega dużo ciekawych wspomnień i doświadczeń" - napisał zakochany Rafał. Jego partnerka w komentarzu podkreśliła, że odwzajemnia uczucia. "Jestem szczęśliwa, że poznałam Roberta. Jest tak cudowną, kochaną osobą, która mnie bardzo dobrze rozumie i jesteśmy wdzięczni, że mimo krótkiego czasu mocno nam kibicowaliście" - napisała Patrycja. 

'Love Island'. Mowa o... oświadczynach. Widzowie bezlitośni. 'Nie dźwigam tego''Love Island'. Mowa o... oświadczynach. Widzowie bezlitośni. 'Nie dźwigam tego' 'Love Island'. Mowa o... oświadczynach. Widzowie bezlitośni. 'Nie dźwigam tego', fot. Polsat Love Island

Jesteś zadowolony/a ze zwycięstwa Zuzy i Jarka w "Love Island"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.