Fanka docięła Viki Gabor pod nagraniem. "O, nagle potrafi po polsku". Riposta już jest. Auć!

Viki Gabor spięła się z internautką, która zakpiła z jej znajomości języka polskiego. Piosenkarka nie czekała długo z ripostą.

Viki Gabor zaczęła podbijać polską scenę muzyczną już w wieku 12 lat. Najpierw wygrała "The Voice Kids", a potem w 2019 roku zwyciężyła w konkursie Eurowizji Junior. Zainteresowaniem cieszą się jednak nie tylko jej dokonania muzyczne, ale i wszystko to, co dzieje się wokół niej samej. Piosenkarka urodziła się w Niemczech, a pierwsze lata życia spędziła w Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła edukację. Nie powinno zatem dziwić, że 16-latka lepiej czuje się w języku angielskim, niż polskim. W wywiadach często wtrąca angielskie zwroty, co nieraz staje się pożywką dla nieprzychylnych jej internautów. 

Zobacz wideo Viki Gabor nie koleguje się z rówieśnikami?

Fanka docięła Viki Gabor pod nagraniem. "O, nagle potrafi po polsku". Riposta już jest

Viki Gabor niedawno zapowiedziała wydanie nowego singla w języku polskim "Daj mi znak". Aby pobudzić apetyt fanów, wrzuciła w media społecznościowe wideo, na którym wykonuje fragment piosenki. Niektórzy z odbiorców byli jednak bardzo zaskoczeni, że 16-latka tak dobrze posługuje się językiem polskim. "O, nagle potrafi po polsku" - napisała kąśliwie obserwatorka. Na odpowiedź nastoletniej gwiazdy nie trzeba było długo czekać. "No widzisz" - skwitowała, dodając ikonkę z serduszkami.

Internauci często dają popalić Viki Gabor. Ta jednak nie daje sobie w kaszę dmuchać

Viki Gabor często budzi kontrowersje internautów i nierzadko wchodzi z nimi w dyskusję. Piosenkarka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, co nie zawsze przypada do gustu jej obserwatorom. Komentarze "fanów" w stylu "Nie poznałam" czy "Komicznie wyglądasz" są w jej mediach społecznościowych na początku dziennym i otrzymują wiele polubień. Pod jednym ze zdjęć znalazł się jednak internauta, który do sprawy podeszła w dość zaskakujący sposób, próbując... nawrócić 16-latkę. "Błagam cię Boże, daj jej swojego blasku i nawróć to dziecko. Szatan porywa nasze dzieci. Makijaż zakrywa dusze człowieka i diabeł się cieszy" - przeczytaliśmy. Na odpowiedź Viki Gabor nie trzeba był długo czekać. Piosenkarka w rozbrajający sposób podsumowała internautkę. "Weź się ogarnij, mordo" - odpisała. 

Viki Gabor opublikowała zabawne nagranie, którym odpowiada na hejtViki Gabor opublikowała zabawne nagranie, którym odpowiada na hejt Fot. KaPIF.pl

Słuchasz muzyki Viki Gabor?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.