"Love Island". Szczere wyznanie po zakończeniu edycji. "Nie sądziłem, że poznam miłość mojego życia"

Kolejna edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" dobiegła końca. Fani poznali zwycięzców, a także pary, które znalazły się na podium. Ta odsłona randkowego show zrodziła prawdziwe miłości. Uczestnicy wyznali uczucia w mediach społecznościowych.

Za nami dziewiąta edycja "Love Island". Kolejna odsłona randkowego show dobiegła końca. W finale zagościły trzy pary: Zuzia i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. O zwycięstwie decydowały głosy widzów. Tym razem fani uznali, że pierwszy duet zasługuje na wygraną! Tuż za nimi, na drugim miejscu uplasowali się Patrycja z Robertem. Warto podkreślić, że ich związek rozpoczął się na krótko przed finałem. Fani byli jednak przekonani, że ta dwójka pasuje do siebie wręcz idealnie. Wobec tego, na trzecim miejscu pojawili się Asia i Rafał. Duet regularnie dostarczał widzom emocji. Wygląda na to, że dziewiąty sezon "Love Island" zrodził prawdziwą miłość. 

Zobacz wideo Karolina Gilon jest w związku z uczestnikiem randkowego show. Co na to fani? "Jestem w szoku..."

"Love Island". Uczestnicy po zakończeniu edycji zdecydowali się na wyznania miłości. Rafał nie szczędził słów w stronę Asi

Tuż po zakończeniu randkowego show, w mediach społecznościowych pojawiło się wiele postów. Uczestnicy dziękowali fanom i innym bohaterem za wyjątkowy czas, który mogli spędzić na rajskiej wyspie. Nie zabrakło również ciepłych słów w stronę partnerów. Rafał i Asia zajęli trzecie miejsce. Mężczyzna stwierdził, że decyzja o udziale w programie była najlepszą w jego życiu. "Decydując się na udział w programie, nosiłem w sobie nadzieję, że poznam tam kogoś wyjątkowego, ale nie sądziłem, że poznam tam miłość mojego życia, z którą już za niedługo zamieszkam. Asiu, kocham cię. Nie dość, że znalazłem w programie miłość, to w dodatku grono wspaniałych znajomych oraz mega dużo ciekawych wspomnień i doświadczeń" - napisał zakochany Rafał. Jego partnerka w komentarzu podkreśliła, że odwzajemnia uczucia. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

"Love Island". Patrycja i Robert również opuścili miłosną wyspę jako para

Na drugim miejscu dziewiątej edycji "Love Island" pojawili się Patrycja i Robert. Uczestniczka również pokusiła się o post na Instagramie, w którym podziękowała za wsparcie i wiele ciepłych słów. Podkreśliła, że była to dla niej niesamowita przygoda, w trakcie której zdobyła wiele wartościowych znajomości. Nie zapomniała o swoim ukochanym. "Jestem szczęśliwa, że poznałam Roberta. Jest tak cudowną, kochaną osobą, która mnie bardzo dobrze rozumie i jesteśmy wdzięczni, że mimo krótkiego czasu mocno nam kibicowaliście" - napisała Patrycja. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Widzowie wściekli na produkcję. Chodzi o Jarka. "Chcecie manipulować"

 
Oglądaliście finał "Love Island"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.