"Love Island". Widzowie wściekli na produkcję. Chodzi o Jarka. "Chcecie manipulować"

Finałowy odcinek najnowszego sezonu "Love Island" zostanie wyemitowany w niedzielę 14 kwietnia 2024 roku. Produkcja zdążyła podpaść widzom. Zacięcie bronili Jarka.

"Love Island" to popularny program randkowy, który od kilku lat cieszy się dużą oglądalnością. W roli prowadzącej bez zmian możemy oglądać Karolinę Gilon. Celebrytka poznała swoją drugą połówkę na planie formatu. Nie tak dawno na jaw wyszło, że spotyka się z uczestnikiem siódmej edycji "Love Island", Mateuszem Świerczyńskim. Czy mieszkańcy willi w tym sezonie także odnajdą miłość? Finał formatu zbliża się wielkimi krokami, dlatego emocje sięgają zenitu. Widzowie zdenerwowali się na produkcję. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Bill z "Live Never Lies" siedem razy zdradził Sandrę. Czy wciąż mu ufa?

"Love Island". Widzowie nie kryli swojego oburzenia. Bronią Jarka. "Nagonka"

Ostatnio produkcja poprosiła w mediach społecznościowych widzów "Love Island", aby zagłosowali na dwie pary, które powinny odpaść z programu. W komentarzach pojawiły się głosy, że Dan i Amanda oraz Mateusz i Angelika nie zasługują na finał. Widzowie zwrócili uwagę na jedną kwestię. Ich zdaniem w programie celowo puszczane są fragmenty pokazujące Jarka w niekorzystnym świetle. W krótkiej zapowiedzi odcinka padły zaskakujące słowa z ust uczestnika, które zostały wyrwane z kontekstu. - Nie jesteśmy już w parze ze sobą - słyszeliśmy. Widzowie nie kryli swojego oburzenia i ruszyli z komentarzami pod postem o głosowaniu. "Dlaczego wydaje mi się, że produkcja próbuje zniechęcić nas do Jarka i jego damy?", "Chcecie manipulować głosami, pokazując fragment wypowiedzi Jarka. Jedyne słuszne głosy poleciały do Dana z Amandą i Mateusza z Angeliką", "Zaczyna się nagonka na najmocniejszą parę. Podjudzanie, podkręcanie" - czytaliśmy w komentarzach. Zgadzacie się? 

 

"Love Island". Karolina Gilon ma problem. Dokucza jej alergia 

Ostatnio Karolina Gilon podzieliła się z obserwatorami informacją o swoim zdrowiu. Prezenterka cały czas przebywa w Hiszpanii ze względu na prace na planie "Love Island". Nie wszystko układa się po jej myśli. "Mam na coś ewidentnie alergię. Odkąd jestem w Hiszpanii, codziennie rano budzę się spuchnięta. I nie jest to przez zmęczenie, bo dziś spałam dziewięć godzin, a ledwo otwieram oczy. Wrócę do Polski, to zrobię testy na alergię, ale może już macie jakieś pomysły jak temu zaradzić?" - napisała na InstaStories. ZOBACZ TEŻ: Karolina Gilon zabrała głos w sprawie wieści o swojej ciąży. "Aż się zawiesiłam"

Karolina GilonKarolina Gilon Fot. KAPiF.pl

Co sądzisz o Karolinie Gilon w roli prowadzącej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.