"Love Island". Poznajcie pięć singielek, które wkroczyły do gry. Będą testować wierność uczestników

Wygląda na to, że następne odcinki programu "Love Island" będą bardzo emocjonujące. Uczestnicy poznali pięć singielek. Kim są?

"Love Island" to popularny program, który w marcu wrócił na antenę. W show nie brakuje emocji, płaczu i pierwszych wyznań miłości. W roli prowadzącej bez zmian oglądamy Karolinę Gilon. Co ciekawe, ona także poznała swoją drugą połówkę na planie "Love Island". Prezenterka jest w związku z Mateuszem Świerczyńskim, który był uczestnikiem siódmej edycji formatu. Czy islanderzy także mają szanse na znalezienie drugiej połówki? W ostatnich odcinkach dużo się działo. Z programem pożegnali się Oliwia i Adrian. To jednak nie koniec emocji. 

Zobacz wideo Karolina Gilon o internetowych detektywach. Tak tropili jej związek

"Love Island". Tak prezentują się nowe singielki w willi. Będzie się działo

W "Love Island" nie może wiać nudą. W ostatnim odcinku nadszedł czas na Casa Nova. Uczestniczki wyjechały do nowej willi i były podekscytowane tym, że już wkrótce dołączą do nich single. Tak się jednak nie stało. To singielki dołączyły do panów, a uczestniczki będą obserwować ich działania.  Kim są nowe islanderki? W willi pojawiła się Angelika Juraszek, która prowadzi własny salon kosmetyczny i trenuje boks. Uczestniczka ma silny charakter i lubi dominować. Kolejną singielką, która dołączyła do Casa Nova, jest Amanda Karpowicz. Nowa bohaterka pracuje jako stylistka paznokci i również prowadzi swój salon kosmetyczny. Jedno jest pewne - jeżeli Amandzie i Angelice nie uda się dogadać z islanderami, to przynajmniej będą miały wspólne tematy.

Trzecią singielką, która może namieszać w "Love Island", jest Aleksandra Puławska. Nowa bohaterka niedawno rozpoczęła studia prawnicze i cechuje ją pewność siebie. To jeszcze nie koniec. Grono singielek zasiliła także Sylwia Fidor, która być może będzie wyznaczać trendy w willi. Nowa uczestniczka jest projektantką mody i maluje obrazy. W Casa Nova pojawiła się także Dominika Jarmoszewska. Jej wielką pasją jest dobieranie i komponowanie zapachów. Niech inne uczestniczki mają się na baczności, bo podobno Dominika potrafi rozkręcić każdą imprezę. Co sądzicie o nowych singielkach? 

 

"Love Island". Widzowie komentują nowe uczestniczki. "Bezsensowna akcja"

W mediach społecznościowych produkcji pojawiło się dużo komentarzy od widzów. Czy byli zadowoleni z obrotu spraw w willi? Wiele osób stwierdziło, że uczestniczki także powinny mieć szansę na poznanie kogoś nowego. "Teraz znowu panowie mogą wybierać, przebierać, a dziewczyny wykluczone. One mają w ogóle prawo głosu w tym programie?", "Czyli co, babki nie dostaną nowych facetów? Drugi raz taka bezsensowna akcja. Może byście zrobili na odwrót, jak już?", "Coś czuję, że wszystkie pary się rozpadną" - pisali na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Nicole i Mateusz znali się przed programem. Randkowali na oczach milionów widzów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.