"Familiada" zniknie z Telewizji Polskiej? Wiadomo, jaki los spotka Karola Strasburgera

Telewizja Polska przechodzi prawdziwą rewolucję po wyborach parlamentarnych. W sieci pojawiły się plotki, że "Familiada" ma zniknąć z anteny. Wiemy, co czeka Karola Strasburgera i lubiany przez Polaków program.

"Familiada" to teleturniej o długiej historii. Pierwszy raz został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej już w 1994 roku. Program od samego początku prowadzi Karol Strasburger, który słynie z legendarnych żartów. W ostatnim czasie widzowie show narzekali na kilka rzeczy związanych z produkcją. Zarzucano prowadzącemu, że specjalnie nie uznaje niektórych odpowiedzi uczestników, aby zaoszczędzić pieniądze na nagrodach. Po wyborach parlamentarnych los programu stanął pod znakiem zapytania. W sieci pojawiły się spekulacje o zakończeniu emisji "Familiady". Czy program zostanie na antenie?

Zobacz wideo Herbuś obawia się utraty posady w TVP? „Nie czuję się zagrożona"

"Familiada" z nowymi odcinkami. Wydano komunikat

Fani programu prowadzonego przez Karola Strasburgera mogą spać spokojnie. Na stronie Press.pl pojawiło się oficjalne ogłoszenie producenta formatu. "Spółka Astro podpisała z Telewizją Polską umowę na produkcję kolejnych 90 odcinków teleturnieju "Familiada". Będą miały numery od 2934 do 3023" - czytamy na stronie. Press podało, że program generuje większość przychodów spółki, dlatego decyzja o kontynuacji współpracy jest dla niej opłacalna. Nie wiadomo, jaki będzie koszt dalszej produkcji odcinków, ponieważ spółka uprzedziła, że ta informacja nie może zostać upubliczniona. 

 

"Familiada". Kłopoty finansowe producenta?

To nie pierwszy raz, gdy w sieci pojawiały się plotki o zniknięciu "Familiady" z Telewizji Polskiej. Nie tak dawno media obiegła informacja o tym, że producent programu ma kłopoty finansowe. Prezes Astro szybko jednak zdementował te pogłoski. - To absurd! Nie wiem, czemu mają służyć takie artykuły. "Familiada" będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia. Wszystkie płatności są na bieżąco regulowane, a osoby pracujące przy programie otrzymują wynagrodzenie w terminie. Losy programu nie są zagrożone, widzowie mogą być spokojni - podkreślił Ryszard Krajewski w rozmowie z se.pl. ZOBACZ TEŻ: Karol Strasburger ma 76 lat, ale nie chce iść na emeryturę. Ile wynosi jego świadczenie?

Odcinek specjalny programu 'Familiada'Odcinek specjalny programu 'Familiada' Fot. KAPiF.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.