"Pytanie na śniadanie". Tomasz Wolny i Ida Nowakowska pożegnali się z widzami

Tomasz Wolny i Ida Nowakowska zakończyli najnowsze wydanie "Pytania na śniadanie" w zaskakujący sposób. Prezenterzy pożegnali się z widzami. Na dłuższy czas mają zniknąć z anteny. Poznajcie szczegóły.

Ostatnie tygodnie upływają pod znakiem zapytania, jakie zmiany wydarzą się w Telewizji Polskiej. Przypominamy, że jakiś czas temu Plotkowi udało się dotrzeć do listy osób, które mają pożegnać się z posadą w mediach publicznych. Widzowie wielu programów czują niepokój, że nie zobaczą już niektórych prezenterów. Tak samo jest w przypadku Tomasza Wolnego, który jest jednym z gospodarzy "Pytanie na śniadanie". W najnowszym wydaniu niejako potwierdził on te doniesienia. Poinformował, że w najbliższym czasie udaje się na urlop.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska o zmianach w programie "Pytanie na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Wolny i Ida Nowakowska pożegnali się z widzami 

Najnowsze "Pytanie na śniadanie" poprowadziła Ida Nowakowska w duecie z Tomaszem Wolnym. Na zakończenie para prezenterów poinformowała widzów o rozstaniu. - Chcielibyśmy skorzystać z okazji i życzyć wszystkiego dobrego, bo już się nie zobaczymy tu w "Pytaniu na śniadanie" przed świętami - przekazała Ida Nowakowska. Zaraz po niej wtrącił się kolega: - Nasz limit grudniowy właśnie wypracowaliśmy - zażartował. Po czym złożył widzom świąteczne życzenia. - Niech te święta będą dla państwa przepiękne, niech przyniosą dużo radości, dużo ciepła, dużo pokoju. Tego wszystkiego, co wypływa z narodzin naszego Zbawiciela - przekazał. Następnie poinformował o urlopie. 

My udajemy się na krótki urlop. (...) W trasę, wychodząc w założenia, że co jest najcenniejszego w życiu? Relacje! Tylko w to warto inwestować, bo tak naprawdę to jest wszystko. Mówimy państwu: do szybkiego kolejnego zobaczenia - powiedział.

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Wolny idzie na urlop. Szybko nie wróci

Jak się okazuje, urlop może wcale nie być krótkimi wakacjami, a o wiele dłuższą przerwą w pracy. Świat Gwiazd podaje, że Tomasz Wolny planuje długą rodzinną wyprawę. "Razem z żoną odwiedzą miejsca, do których zawsze chcieli pojechać. Gdy tylko Tomek zakończy podróż zaplanowaną na dwa miesiące, od razu wróci do pracy" - czytamy w serwisie. Z kolei, u boku Idy Nowakowskiej ma się pojawić nowy prezenter. Spodziewaliście się tego?

'Pytanie na śniadanie'. Ida Nowakowska, Tomasz Wolny'Pytanie na śniadanie'. Ida Nowakowska, Tomasz Wolny fot. kapif.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.