"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dowiedziała się w finale, że mąż ją zdradził. Osłupiała

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Finał ostatniego sezonu brytyjskiej edycji dostarczył widzom dawkę sporych emocji. Jedna z uczestniczek dowiedziała się, że jej mąż dopuścił się zdrady.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to format, który cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Tysiące telewidzów ogląda go nie tylko przed telewizorami w Polsce, ale również w Australii czy Wielkiej Brytanii. Nie brakuje tam dramatów, zaskakujących zwrotów akcji i konfrontacji między uczestnikami, jakich polski widz nie doświadczył w żadnej edycji naszego rodzimego show. Brytyjska edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" różni się od polskiej i to w znaczący sposób. Uczestnicy mają bowiem okazję poznać się na wspólnych przyjęciach i wymieniać doświadczeniami z innymi parami.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Te dramy przeszły do historii telewizji

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pokazano jej dowód na zdradę męża. Uczestniczka osłupiała

W finałowym odcinku brytyjskiego "Ślubu" uczestniczka dostała dowody na zdradę męża. Ella pokazała Erice zdjęcie, na którym jej mąż Jordan miał być w dwuznacznej pozycji z inną kobietą. Uczestnik wypierał się jednak, że między nimi do niczego nie doszło. - Nie całowaliśmy się. Nie oskarżaj mnie o rzeczy, przy których cię nie było - mówił. Plotki o zdradzie uczestnika obiegły brytyjskie media jeszcze przed finałem show. "Jordan spędził całą noc, przytulając się do kobiety, która nie była jego żoną. Robił to w towarzystwie kilku swoich kolegów" - informował portal MailOnline.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Dowiedziała się w finale, że mąż ją zdradził. Osłupiała'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Dowiedziała się w finale, że mąż ją zdradził. Osłupiała fot. screen E4

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dziewiąty sezon polskiej edycji także dobiegł końca

Dziewiąta edycja polskiego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" także dobiegła końca - na platformie Player dostępny jest finałowy odcinek show, który zostanie wyemitowany w stacji TVN 21 listopada. O miłość walczyli: Kornelia i Marek, Magda i Krzysiek oraz Kinga i Marcin. Znajomość pierwszej pary od początku dobrze prosperowała. Największą przeszkodą okazała się jednak... matka uczestnika. Magda i Krzysiek również od pierwszego odcinka wpadli sobie w oko. Pod koniec sezonu zaczęli mieć jednak wobec siebie nieco wątpliwości. Kinga i Marcin z kolei od początku nie mogli się dogadać. Uczestnik zarzucał żonie choleryczną osobowość, a Kinga miała dużo pretensji o małe rzeczy. Jak potoczyły się losy polskich małżeństw? Przeczytajcie naszą relację z finału programu.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Dowiedziała się w finale, że mąż ją zdradził. Osłupiała'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Dowiedziała się w finale, że mąż ją zdradził. Osłupiała fot. screen E4

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.