"Twoja twarz brzmi znajomo". Tyle zmian, a teraz takie wieści. Kolejna decyzja Edwarda Miszczaka

"Twoja twarz brzmi znajomo" to niekwestionowany hit Polsatu, z którego dumy nie kryje Edward Miszczak. Podobno format ma nieco się zmienić. O jakich planach mowa?

"Twoja twarz brzmi znajomo" od lat dostarcza rozrywki widzom Polsatu. Znane osobistości wcielają się w światowej sławy wokalistów, czemu towarzyszą charakteryzacje na najwyższym poziomie. Często trudno jest rozpoznać naszych celebrytów - ich nowy wizerunek na potrzeby show zawsze jest perfekcyjny. Co nowego być może zobaczymy w kolejnym sezonie programu?

Zobacz wideo Szmajkowski o rasistowskiej aferze w TTBZ

"Twoja twarz brzmi znajomo" i wielkie zmiany. Prace nad jubileuszową edycją trwają

Edward Miszczak wywołał niemałe zamieszani zmianami w programie, w tym zwolnieniem m.in. Katarzyny Skrzyneckiej. Za nami 19. odsłona show i okazuje się, że to nie koniec zmian. Zgodnie z doniesieniami Wirtualnych Mediów, 20. edycja programu ma być inna niż wszystkie. - Obecnie tworzy się lista potencjalnych uczestników i ruszają z nimi rozmowy. Wszystko zależy od ich chęci i dostępności. Raczej będzie tak, że w 20. edycji wystąpią osoby, który pojawiły się w kilkunastu pierwszych seriach "Twoja twarz brzmi znajomo" niż w ostatnich - dowiadujemy się ze źródła portalu. Według omawianej decyzji zarządu do 20. edycji ma dołączyć dziesiątka uczestników, którzy zdobyli w minionych sezonach najlepsze miejsca.

Dobrze by było wykonać jeszcze raz te występy, które były chętnie komentowane przez widzów w internecie. W nowej edycji programu będą też goście specjalni i inne niespodzianki - czytamy.

Edward MiszczakEdward Miszczak Edward Miszczak wprowadzi zmiany w 'Twoja twarz brzmi znajomo'?, KAPiF.pl

W ostatniej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" dostało się znanemu wokaliście

Ostatnio o polskiej edycji zrobiło się głośno w zagranicznych mediach za sprawą występu Kuby Szmajkowskiego. Wokalista wystąpił z utworem Kendricka Lamara "Humble" z pomalowaną na czarno twarzą, sztucznymi warkoczykami i brodą. Używał słowa na "n", które nie zostało ocenzurowane podczas emisji. Aktorka Pola Gonciarz także przyciemniła skórę, wcielając się w Beyoncé z jej utworem "If I Were a Boy" - relacjonował "The Guardian". "W waszej opinii jest to afera. Ja nie widzę w tym żadnej afery" - podsumował krótko Szmajkowski. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Edward MiszczakEdward Miszczak Edward Miszczak wprowadzi zmiany w 'Twoja twarz brzmi znajomo'?, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.