"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof dodał zdjęcie po zakończeniu nagrań. Wiele zdradza

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie jest już brunetem. Po zakończeniu show przeszedł spektakularną metamorfozę i zdecydował się na nowy kolor włosów.

W najnowszym, dziewiątym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie mieli już okazję oglądać wesela par. Jednym z uczestników jest 33-letni Krzysztof z Przemyśla, który stanął na ślubnym kobiercu z 25-letnią Magdą z Dębicy. On jest właścicielem firmy zajmującej się handlem, a ona pracuje jako interwentka kryzysowa. Jeszcze podczas ceremonii zaczęło się od komplikacji. W dniu ich ślubu pogoda nie dopisała i musieli składać sobie przysięgę w strugach deszczu. Szybko okazało się jednak, że są doskonale dopasowani i dzielą nawet wspólne pasje, w tym m.in. ezoterykę. Jak dalej rozwinie się ich relacja, zobaczymy w kolejnych odcinkach show. Jak się okazuje, od czasu realizacji programu Krzysztof przeszedł metamorfozę i teraz wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". W finale nie obyło się bez awantur

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof po programie zmienił kolor włosów. Teraz jest blondynem

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" na telewizyjnych ekranach zadebiutował 5 września, ale materiał kręcony był dużo wcześniej. Większość uczestników show korzysta z mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco publikuje zdjęcia. Oczywiście aż do czasu zakończenia emisji nie mogą zdradzać, jak potoczyły się dalsze losy ich małżeństw, aby nie zepsuć widzom przyjemności z oglądania programu. Niedawno Magda udostępniła zdjęcie z dworca z bukietem kwiatów i widzowie od razu zaczęli podejrzewać, że dostała je od Krzysztofa. U Krzysztofa też zaszły duże zmiany. Po programie przeszedł metamorfozę i został... jasnym blondynem. Czyżby to wpływ Magdy, aby zdecydować się na taki krok? Na tę odpowiedź musimy chwilę zaczekać. Zobaczcie, jak uczestnik show prezentuje się w nowym wydaniu.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Krzysztof przeszedł metamorfozę'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Krzysztof przeszedł metamorfozę fot. screen instagram.com/ventix90

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda przed programem wyglądała zupełnie inaczej

Nie tylko Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo się zmienił. Jak się okazuje, Magda także przeszła metamorfozę jeszcze przed przystąpieniem do eksperymentu. Na starych zdjęciach nie tylko inaczej się ubiera, ale jest także jasną blondynką. Zobaczcie, jak prezentowała się w takiej wersji tutaj.

Więcej o: