Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła finał? Jedno zdjęcie wywołało burzę

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli okazję zobaczyć już trzy śluby. Teraz przed uczestnikami najtrudniejszy etap, w którym dowiedzą się, czy ich małżeństwo przetrwa. Internauci podejrzewają, że Magda zdradziła, jak eksperyment się skończył w jej przypadku.

Magda i Krzysztof wzięli udział w dziewiątej edycji hitowego show TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zgodnie z jego zasadami poznali się dopiero na ślubnym kobiercu, a po miesiącu wspólnego życia zadecydują, czy chcą być dalej razem. Sezon zadebiutował na telewizyjnych ekranach 5 września, ale kręcony był znacznie wcześniej, dlatego każda publikacja uczestników w mediach społecznościowych budzi ogromne emocje. Fani doszukują się tam odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytanie: czy udało im się znaleźć szczęście w programie? Ostatnio niemałe zamieszanie wywołało zdjęcie Magdy. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym parom kibicowaliśmy. Co się z nimi stało?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Magdy i Krzysztofa przetrwało? 

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są zobowiązani do tego, aby póki trwał sezon, nie zdradzać jego zakończenia. Dlatego też w tym momencie próżno szukać jasnych odpowiedzi w mediach społecznościowych. Jednak na profilu Marty Białas, którą widzowie poznali w ostatnim odcinku z 19 września, pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. 

Bohaterka programu na InstaStories udostępniła kadr z dworca. W rękach trzymała piękny bukiet różowych goździków. Kwiaty były obwiązane prezentową wstążką. Wszystko wskazuje więc, że kobieta otrzymała je od kogoś. Według fanów może to świadczyć o tym, że Magda nadal jest w związku z poznanym dzięki programowi Krzysztofem. 

 

Fani nie mają złudzeń. Magda i Krzysztof najlepiej dobraną parą w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Magda i Krzysztof nie mieli zbyt dużo szczęścia w dniu ślubu. Mężczyzna musiał obyć się bez swoich rodziców, którzy zdecydowali się nie uczestniczyć w ceremonii. W dodatku na miejscu zaczęło padać. Uczestnicy pobierali się w strugach deszczu. Nie popsuło im to nastroju i już na początku można było zauważyć, że świetnie się ze sobą dogadują. Zaraz po emisji odcinka fani jasno stwierdzili, że ta para ma największe szanse na przetrwanie. 

Magda Białas ma 25-lat i właśnie kończy studia psychologiczne. Mieszka w Dębicy w województwie podkarpackim. Za sobą ma już dwa poważne, ale nieudane związki. W programie wyznała, że jest już gotowa, aby zaangażować się w relację na całe życie. Krzysztof również pochodzi z Podkarpacia. Całe życie jest związany z Przemyślem. To tutaj się urodził i tu obecnie żyje. Jest współwłaścicielem firmy. Myślicie, że ich małżeństwo przetrwało eksperyment? Więcej zdjęć Magdy i Krzysztofa znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: