"Rolnik szuka żony". Magda z siódmej edycji świętowała chrzest córki. Ale nie tylko. Spójrzcie na nagranie

Magdalena Kuźniacka, która wzięła udział w siódmej edycji "Rolnik szuka żony", ochrzciła kilkumiesięczną córkę. Nie była to jednak jedyna okazja do świętowania, gdyż w tym dniu rolniczka również była w centrum zainteresowania.

Magdalena Kuźniacka (wtedy Bator) pojawiła się w "Rolnik szuka żony" w 2020 roku. Wraz z rodzicami i bratem prowadziła gospodarstwo w Wielkopolsce zajmujące się uprawą zbóż, ziemniaków i kukurydzy. Wówczas niespełna 27-letnia rolniczka była gotowa, by znaleźć prawdziwą miłość. Siódma edycja okazała się dla niej szczęśliwa, ponieważ wśród listów znalazła ten od Jakuba. Szybko stało się jasne, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. Wkrótce po zakończeniu emisji programu, w maju 2021 roku para doczekała się syna, Marcela. W lipcu ubiegłego roku stanęła z kolei na ślubnym kobiercu. Niedawno, bo w maju wyszło na jaw, że Magdalena urodziła drugie dziecko - córkę Martynę. Fani niczego nie wiedzieli, ponieważ rolniczka nie chwaliła się ciążą w mediach społecznościowych. Ostatnio czteromiesięczna pociecha rolniczki została ochrzczona, a ona sama miała okazję do świętowania.

Zobacz wideo Marta Manowska nie jest zapraszana na wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony"? "Jest mi bardzo przykro"

"Rolnik szuka żony". Magdalena Kuźniacka świętowała chrzest córki i urodziny

Tym razem Magdalena miała podwójną okazję do świętowania. Oprócz chrztu Martyny rolniczka obchodziła urodziny. Na Instagramie opublikowała pamiątkowe nagrania z przyjęcia. "Chrzest święty naszego aniołka i moje 30. urodziny. Cudowny czas. Dziękujemy wam kochani, że byliście z nami w tak ważnym dniu" - napisała w poście. Kuźniaccy przyjęcie zorganizowali w lokalu, gdzie wszystko było zapięte na ostatni guzik. Gości już na wejściu powitała ozdobna tabliczka z balonami informująca, że będą się bawić jednocześnie na chrzcie i urodzinach.

Magdalena Kuźniacka z "Rolnik szuka żony" pokazała szczegóły przyjęcia

Na instagramowym koncie Magdalena dodała krótkie nagranie z kadrami z tego dnia. Widzimy na nim rodziców małej Martyny i chrzestnych pod kościołem i późniejsze przyjęcie. Rolniczka na to podwójne świętowanie wybrała zwiewną sukienkę z długim rękawem w kolorze pudrowego różu, a jej mąż prezentował się równie elegancko. Później pojawiło się także wideo, na którym widzimy okazały tort. Obok topperu informującego o chrzcie Martyny, obok znalazły się świeczki urodzinowe. Pod postami Magdaleny posypały się gratulacje i życzenia. Więcej zdjęć rolniczki z mężem możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o: