"Rolnik szuka żony". Magda została mamą! Znamy płeć i imię maleństwa

Magda z zeszłorocznej edycji "Rolnik szuka żony" urodziła syna! Radosne informacje pojawiły się na oficjalnym Instagramie programu.

Historia Magdaleny Bator w programie "Rolnik szuka żony" była bardzo burzliwa. Kobieta czuła się oszukana przez pierwszych kandydatów na mężów, po czym ulokowała swoje uczucia w nowym mężczyźnie. Para stwierdziła, że nie ma na co czekać i postanowiła założyć rodzinę. Dziecko Magdy oraz Jakuba jest już na świecie.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

"Rolnik szuka żony". Magdalena Bator została mamą! Znamy płeć i imię maleństwa

W poniedziałek na oficjalnym, instagramowym koncie show "Rolnik szuka żony" pojawił się nowy post. Produkcja reality-show o poszukujących miłości Polakach zakomunikowała, że "rolnicza rodzina właśnie się powiększyła".

To są nasze ulubione posty! Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnicza rodzina się powiększyła. Tym razem za sprawą Magdalena z "Rolnik szuka żony 7" i Kuby, którzy właśnie świętują narodziny swojego syna - Marcelka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a Marcelka serdecznie witamy! - czytamy na profilu programu.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Fani Magdy i Kuby składali parze oraz ich maleństwu życzenia.

Dzieci to błogosławieństwo.
Wszystkiego, co najlepsze!
Gratulacje. Fajnie, że program połączył już tyle serc i są owoce tej miłości.
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców! Niech każdy wasz dzień będzie pełen miłości dzięki szczęściu, jakie to maleństwo sprawiło.

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń. Czekamy na pierwsze zdjęcie maleństwa ze świeżo upieczonymi rodzicami.

ZOBACZ TEŻ"Rolnik szuka żony". Magda i Kuba się zaręczyli. Jest jednak jeden problem. Rolniczka była już mężatką