Kornelia ze "ŚOPW" długo szukała swojego stylu. Już wcześniej chciała podbić TVN

Nowe uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już robią spore zamieszanie w sieci. Widzowie wątpią w czyste intencje Kornelii i uważają, że za pomocą tego eksperymentu chce się jedynie wylansować. Kornelia przed udziałem w show przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś.

19 września widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznają ostatnią parę, którą wybrały ekspertki. Za nami już dwa śluby i nie obyło się bez wpadki. Produkcja nie zadbała o komfort przybyłych na uroczystość gości, którzy przemarźli do szpiku kości. W ostatniej chwili pani burmistrz rozgrzewała atmosferę lokalnym trunkiem. Kim są nowi uczestnicy show? Jedną z bohaterek nowego sezonu jest 28-letnia Kornelia, o której już zrobiło się głośno. Widzowie, którzy bacznie śledzą uczestników w mediach społecznościowych, dowiedzieli się, że Kornelia próbowała swoich sił w innym show stacji TVN. Jak się okazuje, wzięła udział w castingu do "Top Model", ale nie dostała się do dalszego etapu. To właśnie z tego powodu widzowie nie są przekonani, że przyszła do programu tylko w poszukiwaniu miłości. Jak będzie, czas pokaże. Już podczas ślubnej ceremonii panna młoda wpadła w oko dobranemu jej w programie mężowi. Kornelia przez ostatnie lata przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak kiedy wyglądała.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska pochwaliła się salonem. Spójrzcie na te dodatki

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia lubi zmieniać wygląd. Kiedyś była szatynką

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochodzi z Nowej Wsi, ale na co dzień mieszka w Poznaniu, gdzie pracuje w administracji. Jak sama przyznała, w życiu z powodzeniem realizuje postawione cele. Niedawno kupiła z siostrą mieszkanie. Kolejnym etapem jest znalezienie męża i właśnie po to zjawiła się w programie TVN. W rozmowie z ekspertkami przyznała, że nie interesuje ją imprezowe życie i pragnie stabilizacji.

W eksperymencie została połączona z 32-letnim Markiem, który mieszka w Bydgoszczy i pracuje jako wdrożeniowiec systemów medycznych. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła partnera, była mile zaskoczona. "Pierwsze spojrzenie bardzo pozytywne. Nie spodziewałam się, że tak przystojnego i fajnego męża będę miała" - wyznała w rozmowie przed kamerami. Kornelia w programie jest blondynką, ale na głowie próbowała już wszelkich możliwych kombinacji. Na starych zdjęciach, które udostępniła na Instagramie widać, że bardzo lubi eksperymentować z wyglądem i długo szukała swojego stylu. Kornelia interesuje się także modą. Jak sądzicie, w której wersji wygląda najkorzystniej?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Tak zmieniła się Kornelia'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Tak zmieniła się Kornelia fot. instagram.com/kornelia.m

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertka ocenia małżeństwo Kornelii i Marka

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawił się nowy skład ekspercki. Jedną z nowych członkiń ekipy jest Julitta Dębska, która jest znanym psychologiem i coachem relacji. W rozmowie z Party.pl powiedziała, dlaczego panie zdecydowały się połączyć Kornelię właśnie z Markiem. "Zdecydowałyśmy się połączyć Kornelię i Marka, ponieważ ta para naprawdę do siebie pasuje. Mają podobne wartości, tego samego szukają w małżeństwie. Osobowościowo świetnie się uzupełniają" - podkreśliła. Jak sądzicie, czy to małżeństwo ma szansę na przetrwanie?

Więcej o: