Julia z "Love Island" podzieliła się radosną nowiną. Szybko poszło!

Julia Dylewska dała się poznać w show "Love Island". Od tamtej pory uczestniczka zdobyła ogromną popularność w sieci. Ostatnio podzieliła się radosną nowiną.

Julia Dylewska zasłynęła w siódmej edycji programu "Love Island". Choć nie da się ukryć, że obecnie widzowie randkowego show śledzą losy bohaterów nowego sezonu, nie zapomnieli o dawnych uczestnikach. Julia może się pochwalić dużą popularnością w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 100 tysięcy osób. Była bohaterka show od dłuższego czasu regularnie chwali się swoim życiem prywatnym. Ostatnio postanowiła przekazać internautom ważną wiadomość. W jej życiu przyszła pora na zmiany.

Zobacz wideo Doda o Dowbor i „Nasz nowy dom". Mówi też stanowczo o „Love Island"

Julia Dylewska z "Love Island" ma świetnie wieści! Ogłosiła je na Instagramie

Julia Dylewska z programu "Love Island" była jedną z ulubienic widzów siódmego sezonu. Randkowe show pozwoliło jej na zaistnienie w sieci. Jakiś czas temu wyznała, że udało jej się znaleźć prawdziwą miłość poza programem. Ostatnio postanowiła pokazać swojego partnera. Co więcej, zakochani podjęli poważną decyzję.

Julia Dylewska z 'Love Island'Julia Dylewska z 'Love Island' fot. https://www.instagram.com/iamjuliadylewska/screenshot

"Ja, ty i nasz nowy domek" - w taki sposób Julia opisała najnowsze zdjęcie z partnerem, które dodała na profilu na Instagramie. Na relacji fani mogli zauważyć, że dawna uczestniczka pozuje z ukochanym na tle nowego miejsca. Para postanowiła razem zamieszkać! Julia podkreśliła, że jest z tego powodu przeszczęśliwa. W sieci zdradziła nawet nieco więcej na temat miejsca zamieszkania. "Dzień dobry! Taka ładna pogoda, że się załapaliśmy w nowym mieszkaniu na śniadanko na balkonie" - pochwaliła się na jednym z ujęć. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Jeszcze niedawno Julia ukrywała swój związek. Jakiś czas temu wyznała, że od dawna jest zajęta

Julia uczestniczyła w siódmej odsłonie "Love Island". Niestety, nie miała zbyt wiele szczęścia w programie. Żaden z bohaterów nie skradł jej serca. Widzowie byli w szoku, gdy opuściła wyspę miłości. Jakiś czas później przekazała informację, że jest w szczęśliwym związku. Fani byli zachwyceni. Cieszyli się, że na drodze lubianej uczestniczki w końcu pojawiła się odpowiednia osoba. Ponadto Dylewska coraz częściej chwali się partnerem w sieci. Póki co, wiadomo jedynie, że widzowie będą mogli go zobaczyć w najnowszej edycji "Top Model"ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Julia pokazała mamę. Już wiemy, po kim ma urodę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.