"Love Island". Julia pokazała mamę. Już wiemy, po kim ma urodę

Julia Dylewska z "Love Island" zgromadziła w mediach społecznościowych spore grono fanów. Ostatnio pokazała się w towarzystwie swojej mamy, która zachwyciła internautów. Wiadomo, po kim urodę ma była uczestniczka show.

Julia Dylewska wzięła udział w siódmej edycji "Love Island". Piękna blondynka nie miała problemu ze znalezieniem pary. Mimo to po jakimś czasie została jedyną na wyspie miłości singielką. Pewnego wieczoru postanowiła dobrowolnie odejść z programu, nie widząc dla siebie szansy na odnalezienie wybranka. Widzowie nie spodziewali się takiego obrotu sprawy, gdyż zazwyczaj uczestnicy trzymają się programu rękami i nogami, by dotrwać do finału. Tym krokiem Julia zdobyła olbrzymią sympatię fanów, którzy przenieśli się do internetu i teraz tam obserwują, co słychać w życiu ich ulubienicy. Ostatnio była uczestniczka miłosnego show zapozowała z mamą. Uroda jest uderzająca.

"Love Island". Julia pozuje z mamą. Fani przecierają oczy ze zdziwienia

Julia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Po programie utrzymuje kontakt m.in. z Beatą, z którą ostatnio wrzucała zdjęcia i nagrania na Instagram. Niedawno spotkała się ze swoją mamą, a wspólnym zdjęciem pochwaliła się internautom. Na wspólnym kadrze wyglądają jak siostry. Mają podobny kolor włosów oraz oczu.

Tęskniłam! Moja mamusia - napisała Julia.

"Love Island". Julia odnalazła szczęście po programie

Julia Dylewska z 'Love Island' pokazała mamęJulia Dylewska z 'Love Island' pokazała mamę fot. instagram.com/iamjuliadylewska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.