Ci uczestnicy "Love Island" mają wspólną przeszłość. Teraz spotkali się w show. Polały się łzy

Rozpoczął się nowy sezon programu "Love Island". Jak się okazało, pewni uczestnicy się znają. Mają wspólną przeszłość.

Niedawno rozpoczął się kolejny sezon programu "Love Island. Wyspa miłości". W pierwszym odcinku widzowie mieli okazję poznać nowych uczestników formatu. Nie obyło się bez emocji, a bohaterowie produkcji dobrali się w pary. Okazało się, że nie było to łatwe zadanie. W drugim odcinku produkcja przygotowała dla widzów niespodziankę. Nagły zwrot akcji zaskoczył.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "Too Hot to Handle". "Polska nie jest na to gotowa"

"Love Island". Ta dwójka spotkała się w programie. Okazało się, że mają wspólną przeszłość

Na Wyspie każdy z uczestników próbuje znaleźć miłość. W początkowej fazie programu bohaterowie starają się poznać jak najlepiej. W nowych odcinkach kolejnego sezonu programu wyszło na jaw, że dwie osoby już się znają. Okazało się, że programu dołączył były narzeczony jednej z bohaterek. Karolina nie kryła emocji. Wyznała, że pojawienie się mężczyzny kompletnie ją zaskoczyło. "Marcin był mało spontaniczny. Moje serduszko szybciej zabiło, bardzo się ucieszyłam, że przyszedł, jest i mogę go zobaczyć. To była moja pierwsza dojrzała miłość i chyba jeszcze nie zgasła do końca" - powiedziała uczestniczka "Love Island". 

 

Wkrótce wyszło na jaw, że Karolina i Marcin zerwali kilka miesięcy przed udziałem w show "Love Island". Bohaterka postanowiła zdradzić, dlaczego ich relacja nie wypaliła. "Rozstaliśmy się, bo on był za mało spontaniczny, a ja byłam niedojrzała. Nie umieliśmy się porozumieć" - powiedziała bez wahania. Dodała, że udział mężczyzny w programie bardzo ją zaskoczył. Jak myślicie, ta dwójka ma szanse na powrót do siebie? Więcej zdjęć nowych uczestników programu "Love Island" znajdziecie w galerii na górze strony.

"Love Island". Opinie widzów po pierwszym odcinku. Fani są wściekli

Fani zdążyli już skomentować zachowania nowych uczestników. Internauci wyrazili także swoją opinię na temat par, które zostały już uformowane w programie. W mediach społecznościowych zawrzało. Szczególnie oberwało się Bartkowi i Laurze. Widzowie twierdzą, że ten duet kompletnie do siebie nie pasuje. "Laura zaraz odrzuci Bartka, bo się znaki zodiaku nie zgadzają", "Bartek z Laurą jak z córką" - czytamy w poście na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Wśród uczestników "Love Island" nie ma już samych trenerów. Są za to kierowca tira, tarocistka i piosenkarka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.