To ona wygrała casting do "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Jagoda Szydłowska?

Nowy sezon "Twoja twarz brzmi znajomo" ruszył z przytupem. Wśród uczestników pojawiła się Jagoda Szydłowska - to ona wygrała specjalny casting. Kim jest i czym zajmuje się na co dzień?

19. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wystartowała pełną parą. Pierwszy odcinek jest już za nami. Każdy uczestnik zaprezentował umiejętności wokalne, wcielając się w znane postaci muzyczne. Występy były oceniane przez Pawła Domagałę, Małgorzatę Walewską i Roberta Janowskiego. Ku niemałemu zaskoczeniu odcinek wygrała Jagoda Szydłowska, która skradła serca jurorów jako Agnieszka Chylińska.

Zobacz wideo Ewelina Flinta zagra w serialu? Ocenia, kto mógłby ją podrobić w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest Jagoda Szydłowska? To ona wygrała casting 

Wśród uczestników tegorocznej edycji znaleźli się: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Jakub Gąsowski, Marcin Januszkiewicz i Magdalena Kumorek. Oprócz nich pojawiła się również Jagoda Szydłowska, która została wyłoniona za pośrednictwem specjalnego castingu. Kim jest zwyciężczyni pierwszego odcinka?

Jagoda Szydłowska z muzyką związana jest od lat. Pochodzi z rodziny artystycznej. Jej ojciec jest perkusistą i kompozytorem, a mama pianistką. Oboje pracują w domu kultury. Uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w Bochni w klasie fletu poprzecznego. Dodatkowo uczęszczała również na lekcje do Krakowskiej Szkoły Jazzu i muzyki rozrywkowej. Obecnie Jagoda Szydłowska pracuje jako trener wokalu i jest wokalistką w zespole Memento. Grupa występuje na różnorodnych imprezach okolicznościowych. Jagoda Szydłowska swoje poczynania skrupulatnie relacjonuje w sieci. Prężnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi prawie 12 tysięcy użytkowników. 

 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Jagoda Szydłowska nie pasjonuje się tylko muzyką 

Jagoda Szydłowska ma określony styl muzyczny, w którym odnajduje się najlepiej. Jej ulubione gatunki to pop, rock, soul, gospel i funk. Kobieta wydaje własne piosenki pod pseudonimem artystycznym Berry Blue. Mimo wielkiej pasji i zamiłowania muzyka nie zdominowała jej życia do końca. Jagoda Szydłowska często podróżuje, pasjonuje się motoryzacją oraz wspinaczką górską. Czasami strzela na strzelnicy i medytuje. Interesuje się też rozwojem duchowym. Jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy uczestniczki? Premierowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zostanie wyemitowany już w piątek 9 września. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.