"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł wzięli ślub kościelny. Są pierwsze zdjęcia. Spójrzcie na ten deser!

W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień ślubu kościelnego Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. Para połączyła tę uroczystość z chrzcinami syna Adama.

Paweł Bodzianny pojawił się w siódmym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Właścicielowi gospodarstwa już na pierwszej randce w oko wpadła Marta Paszkin. Również ona nie ukrywała, że rolnik powoduje u niej szybsze bicie serca. Paweł szybko zrozumiał, że chce się zestarzeć u boku pięknej blondynki. Para niedługo po zakończeniu zdjęć do programu zamieszkała razem, następnie zakochani wzięli ślub. Tuż po cywilnej uroczystości na świat przyszedł syn Pawła i Marty. 30 czerwca 2023 roku bohaterowie siódmej edycji "Rolnik szuka żony" powiedzieli sobie "tak" w kościele.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin mówi o ojcu Stefanii. Ma z nim rozwód kościelny?

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub kościelny

Dla Marty i Pawła ostatni dzień czerwca ma szczególnego znaczenie. To właśnie tego dnia przyszli małżonkowie zobaczyli się po raz pierwszy. Od teraz data ta będzie przypominała im o ślubie kościelnym i chrzcinach syna Adama. Panna młoda na ślubnym kobiercu stanęła w koronkowej, białej sukience w kształcie litery A. Zrezygnowała z welonu, na rzecz niskiego kucyka. Bodzianny również był wierny klasyce - postawił na elegancki, czarny garnitur.

"Rolnik szuka żony". Wzruszona Marta Manowska przybyła na ślub Marty i Pawła

Na ślubie Pawła Bodziannego była oczywiście obecna Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony". Prezenterka była niezwykle podekscytowana ślubem uczestników randkowego show. W komentarzach pod romantycznym filmikiem podsumowującym przedślubną sesję zdjęciową zakochanych, Manowska wspominała ich pierwsze spotkanie: "Miałam o obrazie mówić dziś podczas życzeń. I o słowach Pawła na peronie, kiedy czekaliśmy na ciebie. I tak powiem. To jest piękny dzień. Wasz dzień". Małą fotorelacją ze ślubu rodziców Adama pochwalił się także brat Bodziannego, Robert. Na kadrach widzimy, że goście zostali poczęstowali niezwykłym deserem - babeczkami w kształcie "basiek", krów hodowanych przez Pawła.

Ślub Marty Paszkin i Pawła BodziannegoŚlub Marty Paszkin i Pawła Bodziannego Instagram @jaba0909

Więcej o:
Copyright © Agora SA