Reaguje na odejście Nowickiego z "Pytania na śniadanie". Tomaszewska mówi, co o tym myśli

Małgorzata Tomaszewska skomentowała odejście Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że o decyzji redakcyjnego kolegi dowiedziała się z mediów.

Niedawno media obiegła niespodziewana wiadomość na temat Łukasza Nowickiego. Po 13 latach prezenter żegna się z "Pytaniem na śniadanie". Na instagramowym profilu prezentera pojawiło się oświadczenie, w którym wyjaśnił powody odejścia. Podkreślił także, że była to jego decyzja. Prezenter zaskoczył nawet innych współprowadzących. Do sytuacji odniosła się Małgorzata Tomaszewska.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"

Małgorzata Tomaszewska komentuje odejście Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie". "To nie jest zaskoczenie"

Przez ostatnich kilka lat Łukasz Nowicki prowadził "Pytanie na śniadanie" w parze z Małgorzatą Opczowską. Ekranowa partnerka nie jest jednak jedyną członkinią redakcji, która będzie tęsknić za prezenterem. W rozmowie z Plejadą Małgorzata Tomaszewska zdradziła, że wszyscy współpracownicy odczują brak Nowickiego. Przyznała także, że o jego odejściu dowiedziała się z mediów.

My ze współprowadzącymi nie mamy kontaktu, mijamy się. Widujemy się na wspólnych spotach. Każdy z nas ma dyżury innego dnia i to nie jest zaskoczenie, że dowiadujemy się czegoś z mediów tak nagle. Nie mamy często okazji rozmawiać na co dzień. To był ogromny zaszczyt pracować z Łukaszem. Będzie nam go bardzo brakowało - powiedziała.

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Podał powody decyzji

W obszernym wpisie, który pojawił się na instagramowym profilu Nowickiego, prezenter wyjaśnił powody swojej decyzji. Stanowczo zaprzeczył, jakoby miał poprowadzić nowy program rozrywkowy. "Po 13 latach zdecydowałem się odejść z "Pytania na śniadanie". To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty" - czytamy w poście. Były gospodarz "Pytania na śniadanie" dodał, że chce się skupić na rodzinie, swoim podcaście i teatrze.

Łukasz NowickiŁukasz Nowicki KAPiF.pl / KAPIF.pl

Myślicie, że produkcja znajdzie godne zastępstwo dla Łukasza Nowickiego? Więcej zdjęć prezentera znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.