"Hotel Paradise". Bibi schudła 18 kilogramów. "W końcu mam wolną głowę od kalorii"

Bogusia Brzezińska, uczestniczka trzeciego sezonu "Hotelu Paradise", pochwaliła się spektakularną przemianą. Influencerka zdradziła, jakim sposobem udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów.

Bibi popularność zyskała dzięki udziałowi w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Piękna brunetka od razu wpadła w oko Simonowi. Pomiędzy dwojgiem szybko pojawiło się uczucie. Bogusia i Simon razem dotarli do finału, w którym przegrali z Basią i Krystianem. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do show, związek finalistów trzeciej edycji "Hotelu Paradise" rozpadł się.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise". Bibi sporo schudła. "Tyłam coraz bardziej, jakby z powietrza"

Co słychać u Bibi obecnie? Była uczestniczka "Hotelu Paradise" na dobre poświęciła się swoim dwóm pasjom - malarstwu i śpiewowi. Nie może również narzekać na karierę inlfuencerską. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy osób, a marki chętnie zapraszają ją do współpracy. Na ostatnich zdjęciach widzimy, że Bogusia sporo zeszczuplała. Istotnie, była dziewczyna Simona zdradziła, że zrzuciła już 18 kilogramów! Okazuje się, że celebrytka w przeszłości zmagała się z insulinoopornością, a drastyczne diety i liczenie kalorii tylko pogłębiały jej problem. Bibi zgubiła kilogramy dzięki ćwiczeniom i intuicyjnemu jedzeniu.

Bibi 'Hotel Paradise'Bibi 'Hotel Paradise' Instagram, @bibibrzezinska

Im więcej ćwiczyłam, im bardziej pilnowałam kalorii, tyłam coraz bardziej, jakby z powietrza. (...) Teraz to już za mną. Temat zamknięty, piszę to, bo wiem, że są tu osoby, które mają podobne problemy. (...) W końcu mam wolną głowę od kalorii od obsesyjnego liczenia ich, piękna sprawa - wyznała Bibi na Instagramie. W odpowiedzi na liczne pytania internautów Bogusia zdradziła także, ile obecnie wskazuje jej waga. Finalistka "Hotelu Paradise" przy 167 centymetrach wzrostu waży 54-55 kilogramów.

Screen z IG Małgorzata Socha, Qczaj Komunie u gwiazd. Nie brakuje przepychu. Widać to u Steczkowskiej i Qczaja

"Hotel Paradise". Bibi pojawi się w gwiazdorskiej edycji programu? Znamy imiona kilku uczestników

Fani "Hotelu Paradise" przygotowują się już na specjalną, gwiazdorską edycję show. Producenci zdradzili, że w nowej odsłonie programu pojawią się między innymi Basia Pędlowska, Nane Majos czy Grzegorz Głuszcz. Czy wśród nowych-starych uczestników znajdzie się także Bibi? Tego nie wiemy, ale zapewne przekonamy się niedługo. Premierowy odcinek widzowie będą mogli obejrzeć już w czwartek, 25 maja.

Więcej o: