"Hotel Paradise". Kto wystąpi w najnowszej edycji? Widzowie mają trop. Posypały się znane nazwiska

Najnowsza edycja "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni będziemy mogli śledzić perypetie uczestników z poprzednich sezonów. Kto pojawi się w programie? Widzowie przeprowadzili śledztwo i mają kilka tropów.

"Hotel Paradise" to uwielbiane przez widzów reality show. Lada moment program randkowy z przytupem powróci na ekrany telewizorów. Najnowsza edycja nagrywana jest w Kolumbii i to nie koniec niespodzianek. Ten sezon będzie znacząco różnić się od minionych sześciu edycji. Produkcja zaprosiła do udziału dawnych uczestników. Widzowie wskazują, kto może się pojawić.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise". Kto wystąpi w najnowszej edycji? Widzowie typują uczestników 

Randkowe show od samego początku prowadzi Klaudia El Dursi. Najnowsza edycja otrzyma nieco odmienną nazwę - "Hotel Paradise All Stars". Gospodyni na temat nowej formuły wypowiada się w samych superlatywach. "Słuchajcie, powiem wam szczerze, że dawno nie byłam tak podekscytowana nowym sezonem. To będzie naprawdę wyjątkowa edycja, właśnie za chwilę zaczynamy. Tam już są uczestnicy i zaraz idę się z nimi przywitać. Oni tu weszli na takim powerze! Jestem podekscytowana, bo… będzie ogień! Będzie ogień w szopie. (...) Coś czuję, że rozniosą ten nasz hotel" - mówiła na Instagramie.

Póki co produkcja nie odkryła jeszcze wszystkich kart i większość szczegółów stara się utrzymywać w tajemnicy. Imiona i nazwiska uczestników, którzy pojawią się w "Hotelu Paradise All Stars" nie są jeszcze znane. W związku z tym internauci postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i przeprowadzili małe śledztwo. Wysnute przypuszczenia argumentują brakiem aktywności niektórych uczestników w mediach społecznościowych. Widzowie obstawiają, że w najnowszej edycji będziemy mogli zobaczyć m.in: Nanę Majos, Wiktorię Kozar, Łukasza Karpińskiego, Annę Adamczyk oraz Luizę Benzouaoua.

 

Sama Klaudia El Dursi po wielu tygodniach spędzonych w słonecznej Kolumbii, w majowy weekend powróciła do Warszawy. To może oznaczać tylko jedno. Zdjęcia do najnowszej edycji zostały już zakończone. Nie pozostało nic innego jak wyczekiwać na premierę. Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise. All Stars" zostanie wyemitowany 25 maja na antenie TVN 7. Z tego co do tej pory udało się ustalić, program będzie można oglądać tylko dwa razy w tygodniu - w czwartki i piątki.

"Hotel Paradise". Co słychać u pozostałych uczestników? Eliza i Jay podróżują po Afryce. W trakcie wycieczki napotkało ich kilka nieprzyjemności

Eliza i Jay poznali się na planie piątego sezonu "Hotelu Paradise". Para od razu przypadła sobie do gustu. Początkowo widzowie nie dawali im szans. Jednak po zakończeniu formatu oboje zdecydowali się na kontynuację związku. Wspólnymi momentami chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Ostatnio relacjonują podróż po Afryce. Eliza i Jay wybrali się na długo planowaną wyprawę do Kenii. Niestety, już na starcie napotkali niemałe przeciwności losu. Najpierw oboje zachorowali na poważną chorobę. Trafili nawet do szpitala. Gdy tylko poczuli się lepiej, pojawiły się kolejne zmartwienia. Pewnego dnia po opuszczeniu placówki próbowano ich oszukać, a później okraść. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.