"Hotel Paradise All Stars". Znamy kolejnego uczestnika! Wcześniej związał się z dwiema kobietami z programu

W "Hotelu Paradise All Stars" pojawi się mężczyzna, który związał się z dwiema kobietami z wyspy. Najpierw program opuścił z Magdą Gałdą, a następnie we własnym teledysku wyjawił, że spotyka się z Natalią, która w willi tworzyła parę z Grześkiem. Już pamiętacie, o kogo chodzi?

Przez sześć ostatnich sezonów "Hotel Paradise" zaskarbił sobie spore grono fanów. Uczestnicy mieli okazję przebywać w luksusowych willach na Bali, w Zanzibarze i Panamie. Najnowsza edycja nagrywana jest w Kolumbii i będzie prawdziwą gratką dla widzów, bo do udziału zaproszono uczestników z poprzednich edycji, którym na wyspie nie udało się znaleźć miłości. "Dawno nie byłam tak podekscytowana nowym sezonem" - podkreśliła Klaudia El Dursi na Instagramie. Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise All Stars" pojawi się już 25 maja na antenie TVN7. Kogo zobaczymy w programie? Widzowie już zrobili śledztwo i na podstawie nagłego braku aktywności uczestników w mediach społecznościowych stwierdzili, że w programie będziemy mogli zobaczyć m.in: Nanę Majos, Wiktorię Kozar, Łukasza Karpińskiego, Annę Adamczyk oraz Luizę Benzouaoua. Pierwszą oficjalnie potwierdzoną uczestniczką jest Basia Pędlowska z trzeciej edycji show. Już wiadomo, że na wyspie zobaczymy też niezapomnianego "Blondino", czyli Łukasza Książkiewicza z pierwszego sezonu. Widzowie zgadli, że w programie pojawi się także Nena, która znalazła się w finale czwartego sezonu. Znamy kolejnego uczestnika.

Zobacz wideo Wywiad z Edytą Zając wprost z Kolumbii. Czy ma coś wspólnego z Klaudią El Dursi?

"Hotel Paradise All Stars". Wiadomo, kogo jeszcze zobaczymy w willi. Wraca "Hellboy"

Kogo jeszcze zobaczymy w najnowszym sezonie show? Jak donosi Plejada, do programu wróci 25-letni Grzegorz Głuszcz. Mężczyzna opuścił rajski hotel w towarzystwie Magdy Gałdy, ale ich związek rozpadł się krótko po programie. Potem Grzegorz związał się z inną uczestniczką show, Natalią, która w "Hotelu Paradise" związana była z Grześkiem. Ten związek także nie przetrwał i w lutym ogłosili rozstanie. "Przeżywam ostatnio trochę gorszy okres. Z Natalią też raczej nie jest nam po drodze. Jak zauważyłaś, skasowaliśmy wspólne zdjęcia. To jest dla mnie bardzo ciężki temat. Teoretycznie zakończyliśmy już naszą relację. Nie będę ukrywał, jest mi bardzo smutno z tego powodu" - odpowiedział na Instagramie zapytany o związek. Czy tym razem uda mu się znaleźć miłość? Jak przyznał w rozmowie z serwisem Plejada, właśnie takie ma plany.

Liczę na dobrą zabawę i kolejną okazję do tego, by poznać kogoś, z kim mógłbym razem iść dalej przez życie - podkreślił.
 

"Hotel Paradise". Nowa edycja programu będzie prawdziwą gratką dla fanów

Zasady "Hotelu Paradise" są proste. Uczestnicy mieszkają w luksusowej willi i ich zadaniem jest co tydzień dobierać się w pary. Single muszą wrócić do domu, więc mieszkańcy nie zawsze kierują się uczuciem, a w programie roi się od intryg i układów. Zmagania uczestników nadzoruje niezawodna Klaudia El Dursi, która z formatem związana jest już od pierwszego sezonu i doskonale sprawdza się w tej roli. "Wszyscy zdążyli już poznać zasady tej gry i podczas swojego pierwszego pobytu mieli okazję przetestować różne strategie. Jedni stawiali na uczucia, inni kierowali się rozsądkiem i chłodną kalkulacją. Jednak czy wyciągnęli wnioski i wcześniejsze doświadczenia będą pomocne w nowym rozdaniu?" - przekazała stacja TVN. Już 25 maja przekonamy się, czy uczestnicy wykorzystają doświadczenie zdobyte w poprzednich edycjach. Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.