Przez sześć ostatnich sezonów "Hotel Paradise" zaskarbił sobie spore grono fanów. Uczestnicy mieli okazję przebywać w luksusowych willach na Bali, w Zanzibarze i Panamie. Najnowsza edycja nagrywana jest w Kolumbii i będzie prawdziwą gratką dla widzów, bo do udziału zaproszono uczestników z poprzednich edycji, którym na wyspie nie udało się znaleźć miłości. "Dawno nie byłam tak podekscytowana nowym sezonem" - podkreśliła Klaudia El Dursi na Instagramie. Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise All Stars" pojawi się już 25 maja na antenie TVN7. Kogo zobaczymy w programie? Widzowie już zrobili śledztwo i na podstawie nagłego braku aktywności uczestników w mediach społecznościowych stwierdzili, że w programie będziemy mogli zobaczyć m.in: Nanę Majos, Wiktorię Kozar, Łukasza Karpińskiego, Annę Adamczyk oraz Luizę Benzouaoua. Pierwszą oficjalnie potwierdzoną uczestniczką jest Basia Pędlowska z trzeciej edycji show. Już wiadomo, że na wyspie zobaczymy też niezapomnianego "Blondino", czyli Łukasza Książkiewicza z pierwszego sezonu. Widzowie zgadli, że w programie pojawi się także Nena, która znalazła się w finale czwartego sezonu. Znamy kolejnego uczestnika.
Kogo jeszcze zobaczymy w najnowszym sezonie show? Jak donosi Plejada, do programu wróci 25-letni Grzegorz Głuszcz. Mężczyzna opuścił rajski hotel w towarzystwie Magdy Gałdy, ale ich związek rozpadł się krótko po programie. Potem Grzegorz związał się z inną uczestniczką show, Natalią, która w "Hotelu Paradise" związana była z Grześkiem. Ten związek także nie przetrwał i w lutym ogłosili rozstanie. "Przeżywam ostatnio trochę gorszy okres. Z Natalią też raczej nie jest nam po drodze. Jak zauważyłaś, skasowaliśmy wspólne zdjęcia. To jest dla mnie bardzo ciężki temat. Teoretycznie zakończyliśmy już naszą relację. Nie będę ukrywał, jest mi bardzo smutno z tego powodu" - odpowiedział na Instagramie zapytany o związek. Czy tym razem uda mu się znaleźć miłość? Jak przyznał w rozmowie z serwisem Plejada, właśnie takie ma plany.
Liczę na dobrą zabawę i kolejną okazję do tego, by poznać kogoś, z kim mógłbym razem iść dalej przez życie - podkreślił.
Zasady "Hotelu Paradise" są proste. Uczestnicy mieszkają w luksusowej willi i ich zadaniem jest co tydzień dobierać się w pary. Single muszą wrócić do domu, więc mieszkańcy nie zawsze kierują się uczuciem, a w programie roi się od intryg i układów. Zmagania uczestników nadzoruje niezawodna Klaudia El Dursi, która z formatem związana jest już od pierwszego sezonu i doskonale sprawdza się w tej roli. "Wszyscy zdążyli już poznać zasady tej gry i podczas swojego pierwszego pobytu mieli okazję przetestować różne strategie. Jedni stawiali na uczucia, inni kierowali się rozsądkiem i chłodną kalkulacją. Jednak czy wyciągnęli wnioski i wcześniejsze doświadczenia będą pomocne w nowym rozdaniu?" - przekazała stacja TVN. Już 25 maja przekonamy się, czy uczestnicy wykorzystają doświadczenie zdobyte w poprzednich edycjach. Będziecie oglądać?
Henryk Gęsikowski nie żyje. Środowisko artystyczne żegna cenionego aktora
"Już się nareszcie skończył". Richardson podsumowała karierę Wojewódzkiego
Tolak żyje z córką w kamperze. "W wieku czterech lat poznała więcej świata niż niejeden dorosły"
Kłeczek nie wytrzymał: "Pan pisze!". Niebywałe sceny w TV Republika
Sean Paul spóźnił się na własny koncert w Łodzi. Teraz się tłumaczy: Hej, Polska, nie będę wam kłamać
Dorota R. usłyszała zarzuty. Prokuratura podała, co może jej grozić
Kariera okazała się ważniejsza od miłości? Czerkawski po latach szczerze o relacji ze Scorupco
Lipnicka chwali się domem na wsi. Wtem, w komentarzach odezwała się jej sąsiadka. Ależ słowa
Znamy datę premiery nowych odcinków "Rancza". Wygadał się prezes TVP