"Hotel Paradise: All Stars". Znamy kolejną uczestniczkę. Poznaliśmy ją w czwartym sezonie

Stacja TVN7 szykuje specjalną odsłonę kultowego programu "Hotel Paradise". Powoli pojawiają się pierwsi uczestnicy. Kto jeszcze dołączy do sezonu "All Stars"?

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon randkowego show "Hotel Paradise". Tym razem w edycji "All Star" wezmą udział uczestnicy, którym nie udało znaleźć się miłości w programie. Wiemy już, że w telewizji ponownie zobaczymy Basię Pędlowską i Łukasza Książkiewicza. Kto do nich dołączy?

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise: All Stars". Kim jest kolejna uczestniczka? Prawie wygrała 4 sezon

Powoli pojawiają się informacje o uczestnikach nowego sezonu "Hotel Paradise". To czekanie tylko potęguje emocje. Fani programu prześcigają się w zgadywaniu, kogo będą mogli ponownie oglądać na ekranach swoich telewizorów. Jedna z gwiazd wcześniejszych edycji pochwaliła się na swoim instagramowym koncie informacją, że wraca do show. 

'Hotel Paradise All Star'. Znamy pierwszą uczestniczkę "Hotel Paradise All Star". Znamy pierwszą uczestniczkę. "Jestem podekscytowana"

Kolejną uczestniczką, która weźmie udział w "Hotel Paradise: All Star" jest Natalia "Nana" Majos. "Kochani, wreszcie mogę to ogłosić. Dalej nie mogę uwierzyć w to, że wróciłam do hotelu" - napisała pod filmikiem na swoim profilu. Opinie internautów są bardzo podzielone. Niektórzy nie kryli swojej ekscytacji w związku z tym, że to właśnie Nana ma się pojawić w nowym sezonie.

I to jest dobre info!
Aaaa super!
Go Nana, go Nana, go Nana! - można wyczytać komentarze fanów.

Pod postem pojawiło się także dużo negatywnych głosów: "Najgorzej", "A już myślałam, że będą brali tylko lubiane osoby przez widzów... A tu proszę". Faktycznie, w trakcie programu Nana potrafiła wzbudzić kontrowersje i nie wszyscy widzowie jej kibicowali. Mimo wszystko uczestniczka wygląda na zadowoloną z tego, że może znów wziąć udział w show.

 
Kocham podróże, więc okazja, by pojechać do kolejnego, egzotycznego raju, bardzo mnie ucieszyła. Nie ukrywam też, że liczę na świetną zabawę i ekscytującą grę w towarzystwie nowych ludzi - skomentowała swój udział w programie Nana Majos.

Majos pojawiła się w czwartym sezonie programu. Jej charakterystyczną cechą była egzotyczna uroda, wynikająca z jej polsko-kongijskich korzeni. W "Hotelu" od razu wpadł jej w oko Łukasz. Okazało się, że chłopak odwzajemnia jej uczucia. Szybko zostali parą i wytrwali w związku przez wiele tygodni. Udało im się nawet dotrzeć do finału, jednak uznano, że to nie oni byli lojalni i nie łączy ich prawdziwe uczucie. Nana i Łukasz pozostawali jednak razem jeszcze przez dwa lata po zakończeniu sezonu. Pomimo tego, że dziewczyna mieszkała w Gdyni, a jej partner w Brukseli, parze udało się dojść do kompromisu. Oboje zamieszkali w stolicy. Szczęście jednak nie trwało za długo, bo w 2022 roku para ogłosiła, że się rozstali. 

'Hotel Paradise'. Oliwia i Kuba rozstali się? Fani zmartwieni. Uczestniczka rozwiała wszelkie wątpliwości "Hotel Paradise". Kuba uderza w Oliwię. "Po burzy wychodzi słońce"

Kto powróci do Hotelu w kolejnej dycji "Hotel Paradise". Premiera już niedługo

25 maja do TVN7 wróci hit stacji, czyli program randkowy "Hotel Paradise". Do tej pory widzowie mogli śledzić 5 sezonów. W tym roku show powróci w wyjątkowym wydaniu, bo udział wezmą tylko poprzedni uczestnicy, którym nie udało się odnaleźć swojej drugiej połówki w telewizji. Chociaż premiera zbliża się wielkimi krokami, to wciąż nie znamy wszystkich uczestników. Wiadomo już, że obok Natalii "Nany" Majos znajdzie się Barbara Pędlowska i Łukasz Książkiewicz. Patrząc na to trio, możemy się już domyślać, że szykuje się niezapomniane show.

Więcej o: