"Hotel Paradise All Star". Znamy pierwszą uczestniczkę. Widzowie doskonale ją kojarzą. "Jestem podekscytowana"

Premiera "Hotelu Paradise All Star" zbliża się wielkimi krokami. Właśnie poznaliśmy pierwszą uczestniczkę najnowszej edycji. Widzowie doskonale ją kojarzą i nie szczędzą jej ciepłych słów. W najnowszej edycji pojawi się Basia z trzeciego sezonu programu.

Najwierniejsi fani "Hotelu Paradise" z pewnością już przebierają nogami. Lada moment premiera siódmego sezonu. W najnowszej edycji produkcja przygotowała dla widzów sporą niespodziankę. Program randkowy ma nieco zmodyfikowaną nazwę "Hotel Paradise All Stars" i pojawią się w nim znane twarze. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że widzowie mają już pewne tropy i przewidują, którzy uczestnicy mogą się pojawić z powrotem. Teraz wracamy z pierwszą pewną uczestniczką.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Hotel Paradise All Star". Znamy pierwszą uczestniczkę. Widzowie doskonale ją kojarzą

Basię Pędlowską mieliśmy okazję poznać w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Uczestniczka utworzyła parę z Krystianem. Wraz z partnerem dotarła aż do finału randkowego show. W słonecznej willi ich uczucie musiało zmierzyć się z wieloma perturbacjami. Po zakończeniu nagrań Basia zdecydowała się utworzyć relację z innym uczestnikiem - Krzysztofem. Niestety, ten związek również nie przetrwał próby czasu. Teraz obydwoje próbują ułożyć swoje życie na nowo.

'Hotel Paradise'. Kto wystąpi w najnowszej edycji? Widzowie typują uczestników. Posypały się znane nazwiska "Hotel Paradise". Kto wystąpi w najnowszej edycji? Widzowie typują uczestników

Wszystko wskazuje na to, że Basia zatęskniła za telewizją i ponownie spróbuje odnaleźć szczęście i miłość w "Hotelu Paradise". Decyzję o ponownym wzięciu udziału w programie Basia przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji wyjawiła, że skład najnowszej edycji będzie naprawdę wyjątkowy, a widzów czeka jeszcze wiele emocji.

 

"Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę wam przekazać wiadomość, a mianowicie taką, że wezmę udział w specjalnej edycji "Hotelu Paradise All Stars", którą będzie można oglądać już od 25 maja! Trzymajcie kciuki, bo będzie się działo. Koniecznie obserwujcie kolejne ogłoszenia, bo skład tej edycji będzie naprawdę wow. Ściskam" - napisała na Instagramie. Po takich informacjach nie pozostaje nic innego jak wyczekiwać na premierę siódmego sezonu. Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise All Stars" zostanie wyemitowany w czwartek 25 maja na antenie TVN 7.

 

Na oficjalnej stronie "Hotelu Paradise" widzowie wyrazili ekscytację. Wygląda na to, że dobrze pamiętają uczestniczkę i mają nadzieję, że tym razem uda jej się stworzyć prawdziwą relację. W komentarzach nie szczędzili jej komplementów. "Super! Najlepsza uczestniczka ze wszystkich sezonów", "Fantastyczna osoba! Jestem ciekawa, kto jeszcze będzie", "Basia bardzo pozytywna", "Jej się nie da zapomnieć" - czytamy.

Anna Adamczyk Ania Adamczyk nazywa się "poznańską Paris Hilton". Znacie ją z "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise". Co słychać u pozostałych uczestników? Związek Kuby i Oliwii nie przetrwał

Kuba i Oliwia wystąpili w piątej edycji "Hotelu Paradise". Ich relacja od samego początku była bardzo wyboista. Mimo to dotarli aż do finału, a po powrocie do Polski zdecydowali się kontynuować związek. Relacja nie przetrwała próby czasu. Jakiś czas temu, Kuba przekazał przykre wieści o rozstaniu. Niestety, rozpad związku nie przebiegał w pokojowej atmosferze. Byli kochankowie wzajemnie obarczali się winą i nie szczędzili sobie przykrych słów. "Tak, nie jesteśmy razem. Ktoś nie jest tak lojalny, na jakiego się kreuje" - napisał na Instagramie Kuba.  Zobacz też: "Hotel Paradise". Wiktoria Gąsior ma problemy ze zdrowiem. Pokazała opuchliznę. "Nie uwierzycie, gdzie idę".

Więcej o: