"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia schudła 17 kg. Ma sprawdzoną metodę. "Mój apetyt się zmniejszył"

Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeszła spektakularną metamorfozę. Zrzuciła kilkanaście kilogramów. Efektami przemiany podzieliła się w sieci. Zdradziła również, jak tego dokonała. Ma prosty sposób.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Format polega na odnalezieniu miłości przy pomocy ekspertów. Co prawda nie wszystkim udaje się znaleźć drugą połówkę i stworzyć zgrany związek. Oliwa przez jakiś czas pozostała w małżeństwie z Łukaszem. Para zdecydowała się nawet na powiększenie rodziny. Niestety, wraz z upływem czasu czar prysł i związek nie przetrwał. Wygląda na to, że kobieta zaczęła całkowicie nowy etap w życiu. Właśnie podzieliła się przebytą metamorfozą. Sporo schudła. Miała na to kilka sposobów. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia schudła 17 kilogramów. "Mój apetyt się zmniejszył"

Oliwia Ciesiółka była jedną z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po przekazaniu druzgocących wieści o rozstaniu zniknęła z mediów społecznościowych.  "Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się" - napisała wówczas. Być może potrzebowała przerwy, by wrócić do sieci ze zdwojoną siłą. Zobaczcie, jak się zmieniła. 

Pocałunek Amy i Jonathana "Ślub od pierwszego wejrzenia". Całowała się z mężem innej uczestniczki

O ciszy nie ma już mowy. Oliwia prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i TikToku. Ostatnio bardzo często dzieli się przemyśleniami dotyczącymi zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Sama przeszła spektakularną metamorfozę. W sumie udało jej się zrzucić 17 kilogramów. W nowo dodanym filmiku opowiedziała, jak tego dokonała. "Schudłam 17 kilogramów, jak dla mnie przy moim wzroście to jest zauważalna różnica" - zaczęła. 

Oliwia podzieliła wszystko na trzy etapy. Rozpoczęła od zmiany nawyków żywieniowych i bycia bardziej łaskawą dla samej siebie. "Przede wszystkim przestałam obsesyjnie patrzeć na swoją sylwetkę i wchodzić na wagę, czy ona drgnęła, czy kilogram w końcu spadł. Zaczęłam wprowadzać jakieś drobne zmiany do swojego żywienia. Więcej warzyw, więcej wody w ciągu dnia, dzięki temu też mój apetyt się zmniejszył" - opowiadała. W dalszej części nagrania Oliwia zwróciła uwagę na dobrze dobraną suplementację oraz wygospodarowanie czasu na regenerację organizmu. "Drugą kwestią jest odpowiednio dobrana suplementacja, czyli to, o czym tyle wam trąbię. Czasem jest tak, że macie dopiętą dietę, trenujecie i nic nie rusza. I kolejny ważny krok to odpoczynek i regeneracja. Zaczęłam się lepiej wysypiać. Więcej rzeczy odpuściłam. Nie nakładam na siebie sztucznej presji. I poszło!" - skwitowała. 

Patrycja i Adam ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam o byłej żonie. Krótko i na temat

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy zobaczymy nową odsłonę programu? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zadebiutował w polskiej telewizji w 2016 roku. Ostatnio los formatu stanął pod wielkim znakiem zapytania. Najnowsza edycja wywołała sporo kontrowersji i nie przyniosła żadnego sukcesu. Wszystkie pary podjęły decyzję o rozstaniu. Ponadto z programem pożegnały się dwie lubiane psycholożki: Magdalena Chorzewska oraz Karolina Tuchalska-Siermińska. Po licznych perturbacjach stacja TVN w końcu zapowiedziała premierę nowego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że najnowsze odcinki trafią do emisji, już na jesieni. Będziecie czekać?

Więcej o: