"Ślub od pierwszego wejrzenia". Po rozstaniu z Oliwią Łukasz powrócił z filozoficznym wpisem. "Zawsze będziesz więźniem"

Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powrócił na Instagram i przerwał milczenie.

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka zostali dobrani podczas eksperymentu przeprowadzonego w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mieli być parą idealną, ale niestety kilka miesięcy po narodzinach syna rozstali się. Fani już od dawna podejrzewali, że między Łukaszem a Oliwią nie układa się najlepiej, bo mężczyzna zniknął z Instagrama. Podobno padł ofiarą ataku hakerskiego, ale właśnie powrócił na swoje konto i przerwał milczenie, dodając filozoficzny wpis.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza znowu komentuje rozstanie syna. Dodała serię wymownych wpisów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz powrócił na Instagram

Uczestnik programu dodał ostatni post 9 grudnia. Od tego momentu minął niemal miesiąc, a Łukasz właśnie zdecydował się dodać nowe zdjęcie . Wrzucił selfie zrobione w lustrze, do którego zapozował w eleganckiej stylizacji. Miał na sobie białą koszulę oraz jasne spodnie. Fotografii towarzyszył filozoficzny cytat.

"Martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem" - napisał i dodał również hasztagi: myśl dnia, casual style, selfie w lustrze, biała koszula, nowy rok 2021.
 

Cytat najwyraźniej odnosi się do podejścia Łukasza wobec sytuacji, w której się znalazł. W komentarzach nie brakowało słów wsparcia od fanek.

Głowa do góry, będzie dobrze!
Pamiętaj, że zawsze po burzy wychodzi słońce.
Ludzie zawsze gadali i będą gadać, bo mają tak nudne życie.
Nie jest ważne, co inni mówią i myślą - piszą fanki.

Niektórzy internauci żartują sobie, że teraz Łukasz nie może narzekać na brak "pocieszycielek".

Więcej o: