"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani wiedzieli o rozstaniu Oliwii i Łukasza już dwa tygodnie temu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz ogłosili, że nie są już razem. Jak się okazuje, fani wiedzieli o ich rozstaniu o wiele wcześniej, na co wskazują liczne komentarze.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, którego uczestnicy poszukują związku na całe życie. Mają mało czasu, jednak niektórym udaje się odnaleźć miłość. Mimo to nie zawsze jest ona w stanie przetrwać wszystko, na co dowodem jest relacja Oliwii i Łukasza. Para znana z czwartej edycji telewizyjnego show w tym roku doczekała się pierwszego syna, Franka, ale mimo to nie udało jej się utrzymać relacji.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta to jedno z nielicznych małżeństw, które trafnie dobrało się za pomocą nowatorskiego eksperymentu parowania pod względem opracowanych ankiet. Niestety, rok po emisji ostatnich odcinków show Oliwia oświadczyła, że ich związek zakończył się definitywnie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się, ale fani wiedzieli już wcześniej

O zakończeniu relacji małżeństwo poinformowało za pośrednictwem Instagrama, gdzie oboje doczekali się pokaźnej liczby obserwatorów. Oliwia i Łukasz opowiedzieli o walce, którą nieustannie toczyli w celu ratowania związku. Nie jest tajemnicą, że fani chętnie śledzą losy pary po zakończeniu programu. Wygląda na to, że już wcześniej wiedzieli o rozstaniu Oliwii i Łukasza - zanim jeszcze oni sami poinformowali o tym w mediach społecznościowych.

Niedługo przed oświadczeniem na instagramowym koncie Łukasza Kuchty miał miejsce atak hakerski, wskutek którego przepadła znacząca część postów. Tym samym z Instagrama Łukasza zginęło wszystko, co związane było z Oliwią, a także wszystkie jego pozostałe zdjęcia. Zanim uczestnik czwartej edycji "Ślubu" wyjaśnił, że to wina hakera, internauci mocno się zaniepokoili. Przy okazji zauważyli, że zarówno Łukasz, jak i Oliwia, dodają ostatnio zdjęcia solo. Domyślali się ich rozstania już na dwa, a nawet trzy tygodnie przed wydaniem przez parę oświadczenia. 

(...) Ona dodaje fotki sama i on sam. Mam nadzieję, że się nie rozstali. Taka ładna z nich para i mają Frania.
(...) Nikt o tym nie pisze, ale już ich razem nie widać.
Jesteście razem z Oliwią czy nie? - pojawiały się głosy.

Swoje wątpliwości fani zostawiali też pod zdjęciami na profilu Oliwii.

A kiedy będą jakieś wasze wspólne zdjęcia? Dawno nie pokazywaliście się z Franiem - czytamy w komentarzach sprzed dwóch tygodni na profilu Oliwii .

Na to pytanie inny użytkownik Instagrama odpowiedział krótko:

Może już nie są razem - odpisał.

Z kolei pod jednym ze zdjęć na profilu Łukasza pojawił się komentarz skierowany bezpośrednio do niego. 

Tylko nie pisz, że chcesz to wszystko rzucić - napisał zaniepokojony internauta.

W odpowiedzi od innego usłyszał:

Już chyba rzucił - czytamy.

Pośredni głos w sprawie zabrała także mama Łukasza, która również skorzystała na popularności syna i sama doczekała się pokaźnej liczby obserwatorów na Instagramie. Na jej profilu kilka dni temu padło pytanie, czy Oliwia i Łukasz spędzają wspólnie święta.

A gdzie syn, synowa i wnuk? - zapytano.

Odpowiedź Anny jest jednoznaczna:

Każdy u siebie - odparła.

Po wydaniu oświadczenia i niejakim potwierdzeniu ze strony mamy Łukasza wszystko stało się jasne - Oliwia i Łukasz nie będą kontynuować związku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.