"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się: Już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się. O zakończeniu związku poinformowali na Instagramie. "Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek" - przyznała bohaterka TVN-owskiego show.

Oliwia i Łukasz byli bohaterami czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich małżeństwo przetrwało po zakończeniu show, a pod koniec maja para powitała na świecie pierwsze dziecko. Mały Franek szybko stał się gwiazdą instagramowych profili swoich rodziców. Oliwia i Łukasz zdobyli pokaźne grono fanów, którym chwalili się także swoim mieszkaniem oraz dokumentowali wspólnie spędzone chwile. Niestety, pod koniec grudnia para postanowiła oznajmić, że to koniec ich relacji.

Oliwia i Łukasz 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz urządzili swoje cztery kąty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się

Na instagramowym profilu Oliwii pojawiło się świąteczne zdjęcie, na którym pozuje z Łukaszem i synkiem. Do fotografii zostało dołączone obszerne oświadczenie o rozstaniu:

Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa – zaczęła wpis.
Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała, że razem z byłym partnerem włożyła dużo pracy w związek. Para korzystała nawet z pomocy specjalisty:

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy, nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa.
 

Oliwia przyznała, że relacja z Łukaszem była dla niej życiową lekcją. Zapowiedziała również, że razem z byłym partnerem będzie "współdziałać w kwestii wychowania dziecka":

Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza doświadczyłam ogromnej lekcji życia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia.

Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wystrojona Oliwia zapewnia, że "w takiej wersji jej nie widzieliśmy". Nie zabrakło komentarza teściowej

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia Oliwii i Łukasza.

Więcej o: