"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się: Już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się. O zakończeniu związku poinformowali na Instagramie. "Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek" - przyznała bohaterka TVN-owskiego show.

Oliwia i Łukasz byli bohaterami czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich małżeństwo przetrwało po zakończeniu show, a pod koniec maja para powitała na świecie pierwsze dziecko. Mały Franek szybko stał się gwiazdą instagramowych profili swoich rodziców. Oliwia i Łukasz zdobyli pokaźne grono fanów, którym chwalili się także swoim mieszkaniem oraz dokumentowali wspólnie spędzone chwile. Niestety, pod koniec grudnia para postanowiła oznajmić, że to koniec ich relacji.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się

Na instagramowym profilu Oliwii pojawiło się świąteczne zdjęcie, na którym pozuje z Łukaszem i synkiem. Do fotografii zostało dołączone obszerne oświadczenie o rozstaniu:

Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa – zaczęła wpis.
Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała, że razem z byłym partnerem włożyła dużo pracy w związek. Para korzystała nawet z pomocy specjalisty:

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy, nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa.
 

Oliwia przyznała, że relacja z Łukaszem była dla niej życiową lekcją. Zapowiedziała również, że razem z byłym partnerem będzie "współdziałać w kwestii wychowania dziecka":

Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza doświadczyłam ogromnej lekcji życia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia.

Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia Oliwii i Łukasza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.