"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza znowu komentuje rozstanie syna. Dodała serię wymownych wpisów

Łukasz i Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozstali się kilka dni temu. Byli zakochani próbują przeczekać kryzys w swoich mediach społecznościowych, jednak mama chłopaka nie daje za wygraną i wciąż komentuje wydarzenia z życia syna.

Na początku tygodnia Łukasz i Oliwia z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowali o rozstaniu. Sami później zamilkli i tylko Łukasz raz zareagował, gdy jego byłą partnerkę obrażano w komentarzach na jego Instagramie. Co innego mama chłopaka. Po raz kolejny do rewelacji z życia pary odniosła się pani Ania. Dodała na swoim profilu na Instagramie sugestywny opis, serię wpisów na InstaStories oraz odpowiedziała na jeden z komentarzy swoich obserwatorów.

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje rozstanie

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali sparowani w programie na ślubnym kobiercu. Cieszyli się z wyboru ekspertów. Podjęli też decyzję, że nadal chcą być razem po zakończeniu show, a kilka miesięcy temu powitali na świecie syna, Franka. Dwa dni temu ogłosili jednak, że się rozstali.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Oliwia i Łukasz"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani wiedzieli o rozstaniu Oliwii i Łukasza już dwa tygodnie temu

Mama Łukasza już raz zabrała głos w sprawie rozstania swojego syna, a teraz dodała wymowny wpis w mediach społecznościowych. To już kolejny raz, gdy kobieta komentuje byłe małżeństwo Łukasza. Udostępniła na swoim prywatnym, ale obserwowanym przez ponad 50 tysięcy osób, koncie na Instagramie post z mężem. Chwali się, jak dobrze im się układa i jednocześnie daje rady dotyczące tego, jak żyć, żeby być w szczęśliwej rodzinie i małżeństwie:

(...) Polecam Wam cudowną regułkę na lęk przed tym, co ludzie powiedzą. A brzmi ona tak: i co z tego. Nic z tego, za każdym razem okazuje się, że nic z tego. Oni będą gadać - to pewne. Będą gadać tyle, ile trzeba by się nasycić - nie dłużej. Chodzi o to, by własnym zaangażowaniem nie spowodować, by ten monolog zamienił się w dialog. #rodzina #love #małżeństwo #dobreżycie - czytamy w opisie.

Opis na profilu mamy ŁukaszaOpis na profilu mamy Łukasza instagram.com@anna.ana_p


Już w programie było widać, że kobieta angażuje się w relację pary. Zauważyli to także widzowie, którzy niezbyt przychylnie patrzyli na zachowanie kobiety. Być może krytyka, która na nią spadła, sprawiła, że postanowiła w taki sposób odnieść się do sprawy. Jak widać nic nie robi sobie z tego, że Łukasz i Oliwia niezbyt chętnie wypowiadają się na temat swojego związku. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Jak wyglądała relacja Oliwii i Łukasza?Ślub od pierwszego wejrzenia. Łukasz i Oliwia rozstali się. Jak wyglądał ich związek?

Pod zdjęciem jeden z fanów zadał retoryczne pytanie, odnoszące się zapewne do rozstania syna. 

Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Było tak pięknie - napisał.

Mama Łukasza sugestywnie odpowiedziała na komentarz.

A może nam się tylko wydawało - odpisała.

Komentarze na profilu mamy ŁukaszaKomentarze na profilu mamy Łukasza instagram.com@anna.ana_p

I to wciąż jeszcze nie koniec. Do tego dorzucimy również dwa wpisy na InstaStories, na których pani Ania dzieli się kolejnymi złotymi myślami i dodaje ważne słowa o "odwadze":

Człowiek może ci powiedzieć miliony pięknych słów, ale kiedy patrzysz na jego zachowanie, dostajesz wszystkie odpowiedzi.
Odwaga to nie zawsze głośny krzyk. Czasem odwaga to cichutki głos pod koniec dnia, który mówi: "Spróbuję znów jutro" - szkoda, że nie wszyscy mają tę odwagę.

Myślicie, że w końcu przestanie?

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz krytykowani po rozstaniu. "Teraz głównie dziecko ucierpi"

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną