"True Love". Kinga w sukni ślubnej. Wyszła za uczestnika show? "Państwo Dyjasowie"

Kinga Mendrala opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wywołały spore zamieszanie. Czyżby piękna uczestniczka "True Love" była już mężatką? Fani wiedzą swoje.

Kinga Mendrala popularność zyskała dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "True Love". Wpadła tam w oko Marcinowi. Uczestnicy szybko zaczęli budować relację, jednak po krótkim czasie okazało się, że wybuchowy charakter piłkarza jest istotną przeszkodą w tworzeniu udanego związku. Modelka odpadła z programu, a po powrocie do Polski zaczęła publikować zdjęcia w towarzystwie Przemka, uczestnika, który w "True Love" występował tylko przez moment. Teraz fanów formatu zelektryzował nowy wpis rzekomej pary.

Zobacz wideo "True Love". Zwycięzcy programu o wrażeniach po finale. Co było dla nich najtrudniejsze?

"True Love". Kinga Mendrala w sukni ślubnej u boku Przemka. Skomentowała finał programu

Na zdjęciach opublikowanych przez byłą uczestniczkę show widzimy uśmiechniętą parę nowożeńców. Wszystko wskazuje na to, że Przemek i Kinga sformalizowali swój związek. W poście pojawiły się też informacje o agencjach ślubnych, które wspierały ich podczas tej szczególnej uroczystości. We wpisie Mendrala nawiązała także do niedawnego finału "True Love". Zapytała widzów o wrażenia dotyczące uczestników, którzy na planie programu nawiązali romantyczne relacje.

 
Koniec "True Love", czy może początek? Widzicie przed obecnymi parami wspólną przyszłość? A może spodziewacie się jakichś dodatkowych par pomiędzy resztą uczestników? Państwo Dyjas pozdrawiają - czytamy na Instagramie.

"True Love". Kinga Mendrala i Przemek Dyjas wzięli ślub? Fani swoje wiedzą. "To tylko zdjęcia"

Internauci są jednak sceptycznie nastawieni do rzekomego ślubu uczestników "True Love". Zdaniem części z nich, zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej zrealizowanej dla agencji fotograficznej. Tajemnicą nie jest, że zarówno Przemek, jak i Kinga, pracują w branży modelingowej. Ponadto Dyjas jakiś czas temu publikował zdjęcia z pokazu mody ślubnej, jest więc bardzo prawdopodobne, że to właśnie tam spotkał swoją koleżankę z programu "True Love". Przemek i Kinga nabrali swoich obserwatorów? No cóż, plan nie do końca się powiódł, bowiem część z nich nie dała się jednak wpuścić w maliny i szybko połączyła kropki: "No cóż, to tylko zdjęcia, ale życzę powodzenia i szczęścia".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.