"True Love". Kinga z jest w związku z innym uczestnikiem? Pozuje z nim topless

Kinga z "True Love" opublikowała na Instagramie zdjęcia z gorącej sesji topless. Internautów najbardziej zainteresował fakt, że towarzyszył jej inny uczestnik show. Nie jest to Marcin.

Kinga Mendrala pojawiła się w pierwszej edycji programu "True Love". Piękną blondynką początkowo mocno zainteresowany był Marcin. Z czasem okazało się jednak, że wybuchowy charakter uczestnika jest ogromną przeszkodą w budowaniu spokojnego związku z Kingą. Menerala ostatecznie odpadła z rąk Mateusza, który zdecydował się budować relacje z Agatą. Wygląda jednak na to, że dzięki programowi Kinga znalazła miłość.

Zobacz wideo Edyta Zając wspomina nabór do "True Love". "Zapomniałam, że jestem na castingu"

"True Love". Kinga związała się z Przemkiem? Wiele na to wskazuje

Na Instagramie uczestniczki "True Love" pojawiły się efekty namiętnej sesji z Przemkiem. Trener personalny wszedł do programu w towarzystwie Oleha, kiedy w show nie było już Kingi. Być może Mendrala i nowy uczestnik relacje nawiązali już w Polsce, poza programem. Istnieje również prawdopodobieństwo, że Kinga zostanie przywrócona do programu przez producentów, tak jak przywrócony został Marcin. Jedno jest pewne - pomiędzy parą jest chemia, o czym wprost mówi były koszykarz.

 
Błyszczała tam, błyszczy i tutaj. Takie kobiety myślałem, że już nie istnieją, a jednak! W programie nie musiałem być fajny, bo fejm nie jest istotny, ani poklask grupy. W "True Love" liczy się tylko ta jedna.

"True Love". Do programu wrócił Marcin i już namieszał

Widzowie wielokrotnie narzekali na to, że zasypiają przy odcinkach "True Love", producenci zdecydowali się więc namieszać. W ostatnim czasie do programu wrócił Marcin. Uczestnik chce odbudować relację z Oliwką, na przeszkodzie stoi jednak Maksym, który bardzo zaangażował się w związek z prawniczką. Podczas zakrapianej alkoholem imprezy doszło już do scysji pomiędzy rywalami i atmosfera jest napięta. Który mężczyzna wygra walkę o serce Oliwii? Tego dowiemy się podczas nadchodzącej ceremonii miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.