"Rolnicy. Podlasie". Monika z Pokaniewa w pełnym makijażu. Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Monika Cieślik z programu "Rolnicy. Podlasie" zafundowała sobie profesjonalny makijaż. Rolniczka, która na co dzień prezentuje się w wersji sauté, zachwyciła widzów show.

Monika Cieślik to kolejna bohaterka serialu "Rolnicy. Podlasie" telewizji Fokus TV. Rolniczka pochodzi ze wsi Pokaniewo, gdzie wraz z mężem prowadzi gospodarstwo "Złote Jabłko", które specjalizuje się w produkcji mleka na dużą skalę. Para wychowuje razem trójkę dzieci.  Monika jest także zaangażowana w życie lokalnej społeczności i udziela się w Kole Gospodyń Wiejskich. Przedsiębiorcze małżeństwo od niedawna prowadzi kanał na YouTube, który powoli się rozkręca. Już zebrali ponad trzy tysiące subskrybentów. Jak na razie w sieci pojawiło się pięć filmów, więc to dopiero początek ich działalności na tej platformie. Jakich treści możemy spodziewać się na kanale? Będą to kulisy życia na gospodarstwie. W jednym z ostatnich odcinków omówiony został temat siewu słonecznika. Monika na co dzień pokazuje się w wersji sauté i rezygnuje z makijażu. Kilka dni temu zrobiła wyjątek i rolniczka zafundowała sobie metamorfozę z prawdziwego zdarzenia.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnicy. Podlasie". Monika pokazała się w profesjonalnym makijażu. Widzowie są zachwyceni

Monika Cieślik z powodzeniem godzi wychowywanie dzieci z intensywną pracą na gospodarstwie, które obejmuje aż 400 ha. Para skupiła się na hodowli krów, których mają aż 150. Pasją Moniki jest przygotowywanie krów do wystaw, a te już od lat zdobywają nagrody. Uczestniczka show jest uznawana za jedną z piękniejszych w programie. Na co dzień Monika rezygnuje z makijażu, ale tym razem zrobiła wyjątek i zafundowała sobie profesjonalny make-up w jednym z salonów. W komentarzach od razy posypały się komplementy.

Piękny makijaż. 
Pani Moniko efekt i tak dobry przed jak i po. Pan Tomek może być dumny z małżonki.
Pięknie! - czytamy w komentarzach pod zdjęciem. 

'Rolnicy. Podlasie'. Monika zafundowała sobie profesjonalny makijaż'Rolnicy. Podlasie'. Monika zafundowała sobie profesjonalny makijaż fot. facebook.com/Studio Urody Elixir

"Rolnicy. Podlasie". Co słychać u pozostałych bohaterów serii? Nie tylko Monika przeszła metamorfozę

Wygląda na to, że uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" poczuli wiosnę i zapragnęli zmienić się na dobry początek nowego sezonu. Gienek i Andrzej z Plutycz, którzy są jednymi z najbardziej charakterystycznych bohaterów show, pojawili się w innym programie i przeszli metamorfozę. Ujęcia rolników w upiększających maseczkach już obiegły internet i zrobiły furorę w sieci. Jak się okazuje, rolnicy zostali zaproszeniu do programu 'Miasto i wieś", gdzie mieszkańcy dużych miast i wsi zamieniają się "życiami" na kilka dni. I tak oto Gienek i Andrzej z Plutycz trafili prosto do Warszawy do mieszkania kosmetolożki i modelki Katarzyny. Jaki był tego efekt? Zobaczcie sami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.