Finał "The Voice Kids". Wiemy, kto wygrał. Internauci podzieleni. "Nie była czarnym koniem" vs. "Nie mogło być inaczej"

Za nami finał "The Voice Kids". Emocje sięgnęły zenitu. Już wiemy, kto wygrał szóstą edycję programu. Widzowie są jednak podzieleni. Nie każdy ucieszył się z werdyktu.

Finał szóstej odsłony "The Voice Kids" dobiegł końca. W ścisłym finale wzięło udział troje zawodników: Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Marysia Stachera z drużyny Cleo oraz Marcel Tułacz z drużyny Tomsona i Barona. O tym, że doszli tak daleko, zadecydowali jurorzy. Widzowie wybrali zwycięzcę poprzez oddawanie głosów na ulubionego uczestnika. Jak się okazało, nie każdemu spodobał się werdykt.

Zobacz wideo Anna Karwan otworzyła się na temat córki. Wyśle ją do „The Voice Kids"?

Finał "The Voice Kids". Znamy zwycięzcę!

Finał "The Voice Kids" był pełen emocji. Znalazło się w nim dziewięciu uczestników. Każdy z nich wykonał jeden utwór przed jurorami. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron musieli wybrać jednego zawodnika z trójki swoich podopiecznych. Ostatecznie w finale wystąpiła Marysia, Martyna i Marcel. Finaliści mieli okazję pokazać się jeszcze raz w duetach ze swoimi mentorami. Następnie przyszła pora na głosy od widzów. To właśnie fani programu decydowali, kto zwycięży. W czasie gościnnych występów kilku wokalistów, takich jak Carla Fernandez czy Blanka, widzowie wysyłali SMS-y na swoich faworytów.

 

Po chwili prowadzący ogłosili zwycięzcę. Tego nikt się nie spodziewał. Szóstą edycję "The Voice Kids" zwyciężyła Martyna Gąsak! Nie kryła ogromnej radości. W Internecie zawrzało. Fani programu mieli mieszane uczucia. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niestety, nie każdemu werdykt przypadł do gustu. "Myślałem, że wygra Marcel", "Pięknie śpiewa, ale nie była czarnym koniem tej edycji" - pisali widzowie w komentarzach pod postem na oficjalnym fanpage'u "The Voice Kids" TVP. Nie zabrakło też gratulacji. "Super. Nie mogło być inaczej", "Bardzo się cieszę. Gratuluję", "Wspaniała informacja" - pisali. My również dołączamy się do tych gratulacji. Przypomnijmy, że trzecie miejsce zajął Marcel Tułacz, a drugie Marysia Stachera.

"The Voice Kids". Oni wystąpili w finale

Po długiej rywalizacji do finału trafiło dziewięciu uczestników. Każdy z jurorów przygotował trzyosobową grupę. W przypadku Cleo byli to: Marysia Stachera, Pola Płowiak i Miłosz Zarzeka. Drużynę Tomsona i Barona reprezentowali Ania Laskowska, Marcel Tułacz i Kinga Kipigroch. Team Dawid Kwiatkowskiego składał się z Martyny Gąsak, Leona Olka i Miłosza Skierskiego. Szósta edycja "The Voice Kids" jest pierwszą odsłoną, w której nagrodę pieniężną otrzymali również zwycięzcy drugiego i trzeciego miejsca. Główną nagrodą jest statuetka i 50 tysięcy złotych. Pozostałe miejsca na podium otrzymują kolejno 30 i 20 tysięcy złotych. ZOBACZ TEŻ: "Azja Express". Uczestnicy bali się o swoje życie. Zapłakana Andziaks: Chcę już do domu, serio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.