"The Voice Kids". Uczestnik zaskakująco skomentował wygląd Cleo. Rozbawił pozostałych jurorów

Etap przesłuchań w ciemno w programie "The Voice Kids" powoli dobiega końca. Ostatnio na scenie pojawił się 13-letni Sylwester Czajkowski. Uczestnik zaskoczył Cleo nietypowym komplementem.

"The Voice Kids", talent show dla najmłodszych, cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Udział w programie stał się przepustką do karier dla wielu gwiazd, takich jak Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James. Obecnie na antenie TVP2 emitowana jest szósta edycja. Trenerzy są w trakcie kompletowania swoich drużyn podczas przesłuchań w ciemno. Ostatnio na scenie pojawił się 13-latek, który urzekł jurorów nie tylko talentem, ale także zachowaniem godnym dżentelmena.

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

"The Voice Kids". Uczestnik zaskakująco skomentował wygląd Cleo. Rozbawił pozostałych jurorów

W sieci dostępny jest premierowy fragment najnowszego odcinka "The Voice Kids". Podczas jednego z przesłuchań w ciemno na scenie pojawił się Sylwester Czajkowski. Pomimo że żaden z foteli nie odwrócił się podczas występu, 13-latek nie stracił dobrego humoru. Podczas rozmowy z jurorami uczestnik skomplementował Cleo.

Na żywo wygląda o wiele, wiele lepiej niż w telewizji - stwierdził młody wokalista.

Uwaga Sylwestra mocno rozbawiła trenerów. Piosenkarka chciała dowiedzieć się, na czym polega różnica. Obawiała się, iż kamera może jej dodawać kilka kilogramów. 13-latek zaprzeczył jednak domysłom Cleo. Stwierdził natomiast, że ekran "spłaszcza wygląd" gwiazdy. Zadowolona wokalistka podziękowała za komplement i stwierdziła, że uczestnik jest prawdziwym dżentelmenem.

 

Cleo na scenie stawia na mocny makijaż. Na co dzień preferuje jednak naturalność

Cleo od lat wierna jest wyrazistemu wizerunkowi scenicznemu. Piosenkarka otwarcie przyznaje, że jej charakterystyczny kucyk jest zasługą doczepionych pasm. Podczas publicznych występów artystka zazwyczaj prezentuje także mocny makijaż. Na co dzień jednak gwiazda preferuje naturalność i nie ma problemów z pokazywaniem się bez makijażu, co udowodniła niejednokrotnie, publikując zdjęcia w wersji sauté.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.