Gwiazdy bez makijażu. Cleo też swój zmyła. Fani byli zaskoczeni, gdy ją zobaczyli

Cleo to wokalistka, której znakiem rozpoznawczym jest wysoki kucyk i makijaż w stylu "kocie oko". Gwiazda rzadko pokazuje się w rozpuszczonych włosach i sauté.

Cleo zyskała popularność w 2013 roku, gdy we współpracy z Donatanem nagrała singiel "My Słowianie". Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady, a także jurorką w programie "The Voice Kids". Od początku kariery w oczy rzucał się charakterystyczny wizerunek gwiazdy, która pokazywała się w kreacjach inspirowanych tradycyjnymi strojami ludowymi i włosach spiętych w wysoki kucyk lub warkocz. Wokalistka do tej pory jest mu wierna, ale od czasu do czasu publikuje zdjęcia czy nagrania z rozpuszczonymi włosami. Cleo lubi także wyrazisty makijaż i oko podkreślone grubą kreską. Zobaczcie, jak wygląda w naturalnej wersji.

Zobacz wideo Cleo o swoich finansach. Nie wie, ile zarabia

Cleo bez makijażu. "Jaką masz piękną cerę"

Cleo lubi szaleć z makijażem, ale nie ma problemu z tym, żeby pokazać się bez niego. Nagrała dla fanów   wideo, na którym zaprezentowała, jak przygotowuje cerę do nałożenia na nią kosmetyków kolorowych.

Cały rok jestem w permanentnym biegu. Do domu wskakuję raz na miesiąc, przepakować walizkę. W tym pędzie muszę o siebie dbać, więc mam swoje trzy zasady: dobry sen, zdrowe zbilansowane jedzonko i rytuały pielęgnacyjne - napisała pod nagraniem na Instagramie.
 

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. 

Cerę to pani ma fenomenalną.
Bez makijażu przepięknie wyglądasz, a w makijażu to odjazd totalny.
Piękna jesteś bez makijażu - komplementowali fani.

Gwiazda w rozmowie z Plotkiem ujawniła też, dlaczego jest zwolenniczką spiętych włosów. Taką fryzurę preferuje głównie ze względu na wygodę.

Kucyk - wygodnie. Nie ma włosów w nosie - powiedziała.

Więcej zdjęć Cleo bez makijażu zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.