Cleo rozpuściła włosy... na łóżku w Karpaczu. "Leniwy poranek". Fani oniemieli z zachwytu

Cleo dodała na Instagram zdjęcia, na których pozuje w bieliźnie i w rozpuszczonych włosach. Wielka miłośniczka kucyków w takiej fryzurze pokazuje się naprawdę rzadko.

Cleo najczęściej jest wierna swojej ulubionej fryzurze, którą jest wysoki kucyk. Jako jurorka w "The Voice Kids" zawsze pojawia się w telewizji w misternie przygotowanej wysokiej kitce. Rzadko pokazuje się publicznie bez kucyka, a w jednej z rozmów zdradziła nam, że do swojego bujnego uczesania nosi doczepy. Ostatnio zrobiła wyjątek i pokazała się fanom na Instagramie w całkiem innej odsłonie. Zapozowała na łóżku z rozpuszczonymi włosami.

Zobacz wideo Cleo bardzo rzadko rozpuszcza włosy. W końcu wyjaśniła, dlaczego. Ma doczepy

Zofia ZborowskaZofia Zborowska karmi piersią i chwali się zdjęciem. "Naprawdę piękny obrazek"

Cleo w rozpuszczonych włosach to prawdziwa rzadkość. Teraz zrobiła wyjątek

Cleo wraz ze swoim zespołem wybrała się do Karpacza, gdzie wystąpiła na koncercie. Na Instagramie zamieściła kilka zdjęć z hotelu, na których pozuje w bieliźnie. Nie ma na nich perfekcyjnie wystylizowanego kuca. Błogie chwile spędziła przed kolejnym wyjazdem w trasę.

Leniwy poranek w Karpaczu i łapanie ostatnich ciepłych promieni słońca. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej, ale lecimy dalej w trasę. Dzisiaj Wrocław, a jutro Nowy Sącz - zakomunikowała.

Fani byli pozytywnie zaskoczeni takim wcieleniem piosenkarki. Rzadko mają okazję widzieć ją w tak wyluzowanej odsłonie. Posypały się komplementy.

Matko, jaka jesteś piękna!
Wow, ale śliczna. Ogień - to tylko niektóre z komentarzy fanów.

Cleo rozpuściła włosyCleo rozpuściła włosy fot. instagram.com

 

Beata KozidrakBeata Kozidrak wróciła na Instagram. Zwróciła się do wiernych fanów

Mimo że Cleo w rozpuszczonych włosach zawsze wywołuje zachwyt, nie nosi ich na co dzień, ponieważ stawia na wygodę.

Jestem zwolenniczką wygody, nauczyłam się, że dla mnie spięte włosy to jest to. Jestem ciągle w trasie, ciągle działam, ciągle coś robię, więc związane włosy są dobrą opcją - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Na początku przyszłego roku Cleo będzie można oglądać ponownie w roli jurorki w piątej edycji "The Voice Kids". Więcej zdjęć Cleo znajdziecie w naszej galerii.

CleoCleo fot. instagram.com

Więcej o: