Cleo nie lubi rozpuszczonych włosów. Uwielbia za to nosić kucyk. Powód jest zabawny [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cleo wzięła udział w "Szybkich strzałach" i w rozmowie z dziennikarzem Plotka, Cezarym Wiśniewskim, zdradziła, dlaczego ciągle nosi kucyk. Powód? Dość nietypowy.

Więcej ciekawostek z życia znanych i lubianych znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Cleo podczas Polsat SuperHit Festiwal udzieliła wywiadu dziennikarzowi Plotka, w którym zdradziła między innymi, czy woli piosenkę "Za krokiem krok" czy "Łowcy gwiazd". Powiedziała też, dlaczego woli nosić włosy związane w kucyk. Okazuje się, że piosenkarka znalazła na to stosunkowo zabawne uzasadnienie. 

Zobacz wideo Szybkie strzały Cleo. Doda czy Edyta Górniak?

Doda, Justyna Steczkowska, Klaudia HalejcioPolsat SuperHit Festiwal. Doda przytulała się z Justyną Steczkowską

Cleo zdradziła, dlaczego nosi kucyk, zamiast rozpuszczonych włosów. Powód jest bardzo prosty

Piosenkarka jest wszystkim dobrze znana z częstych eksperymentów, jeżeli chodzi o stylizacje. W kwestiach fryzur jest jednak zdecydowanie bardziej zachowawcza i przez większość czasu nosi włosy związane w kucyk. Okazuje się, że nie robi tego bez powodu. W wywiadzie dla Plotka zdradziła, dlaczego preferuje ten typ upięcia włosów. 

Kucyk, czy rozpuszczone włosy? - zapytał dziennikarz, Cezary Wiśniewski.

Na co Cleo od razu odpowiedziała:

Kucyk - wygodnie. Nie ma włosów w nosie - odpowiedziała rozbawiona Cleo.

W dalszej części "Szybkich strzałów" zdradziła też, która piosenka spośród: "Za krokiem krok" i "Łowcy gwiazd" jest bliższa jej sercu.

O matko! Dlaczego takie trudne pytania? "Za krokiem krok", nie wiem...

Cleo 20 maja 2022 roku zaprezentowała słuchaczom najnowszy krążek "VinyLOVA". Co ciekawe, już w samym dniu premiery otrzymał status złotej płyty. Jest to czwarty album w karierze wykonawczyni, którą słuchacze mogą kojarzyć m.in. z takich przebojów jak: "Za krokiem krok", "Kocham" czy "Bratnie dusze". Najnowsza płyta składa się z 12 utworów w klimacie lat 40., 60., 70. i 80. Całość tworzy spójną mieszankę muzyczną. 

Więcej o: