"The Voice Kids". Cleo wspomina szkolne czasy. Podzieliła się anegdotą. "Fujka"

Nowy sezon "The Voice Kids" ruszył pełną parą. W jednym z ostatnich odcinków Cleo podzieliła się z widzami osobliwym wspomnieniem z czasów licealnych.

"The Voice Kids" to talent show dedykowany dla najmłodszych wokalistów. Format cieszy się w Polsce ogromną popularnością, a udział w nim stał się przepustką do karier takich gwiazd, jak Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James. Obecnie na antenie TVP2 emitowana jest szósta edycja, w której w jury zasiada m.in. Cleo. Piosenkarka podzieliła się ostatnio anegdotą z czasów szkolnych.

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

"The Voice Kids". Cleo wspomina krojenie ryby w szkole

Tuż przed rozpoczęciem pierwszych bitew szóstej edycji "The Voice Kids", Cleo zaczęła wspominać czasy szkolne. Piosenkarce szczególnie utknęły w pamięci lekcje biologii, z którymi ma dosyć traumatyczne wspomnienie. Cleo wraz z rówieśnikami z klasy była zmuszona do... wykonania sekcji zwłok ryby. Nauczyciel kazał uczniom wyjąć każdą część wodnego kręgowca, którego wcześniej mieli przynieść ze sklepu.

Ja cięłam rybę w liceum. To było straszne. Mieliśmy za zadanie przynieść rybę, taką ze sklepu. Dla mnie to była fujka. Przynosiliśmy rybę i musieliśmy wyjąć z niej każdą część. (...) Mieliśmy takiego świrka klasowego, ciekawego gościa i ten przyniósł żywego karpia. Pani mówi: ale jak ty masz zamiar to ciąć? A on wziął normalnie tego karpia i zaczął go... - ucięła Cleo.

"The Voice Kids". Uczestnik zaskakująco skomentował wygląd Cleo

Podczas przesłuchań w ciemno w programie "The Voice Kids" na scenie pojawił się 13-letni Sylwester Czajkowski. Uczestnik zaskoczył Cleo dość nietypowym komplementem. Nastolatek powiedział wokalistce, że wygląda lepiej na żywo, niż w telewizji. Dodał, że ekran "spłaszcza wygląd" gwiazdy. Cleo podziękowała mu za komplement i stwierdziła, że Sebastian jest prawdziwym dżentelmenem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.