"Love Island". Alicja o operacji nosa. Padło też pytanie o zęby. Ostro zareagowała

Alicja z siódmej edycji "Love Island" zorganizowała na Instagramie sesję Q&A. Uczestniczka odpowiedziała na pytania o poprawianie urody. Nie wszystkie przypadły jej jednak do gustu. Jedna kwestia okazała się bardzo drażliwa.

Alicja Ostrouch była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek siódmej edycji "Love Island". Widzowie zarzucali jej, że jest bardzo zaborcza i toksyczna. Po nocy w kryjówce islanderka stwierdziła, że jej programowy partner jest "zaklepany", co nie spodobało się koleżankom z show. Do grona krytykujących Alicję dołączyła też Doda. Podczas wizyty na "Wyspie Miłości" ostro skomentowała jej zachowanie. Niedługo później Ostrouch opuściła hiszpańską willę. Aspirująca influencerka nie daje o sobie jednak zapomnieć i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio opowiedziała na pytania o poprawianie urody.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

"Love Island". Alicja mówi o operacji nosa. Padło też pytanie o zęby. Ostro zareagowała

Pomimo że większość widzów krytykowała zachowanie Alicji, uczestniczka "Love Island" zyskała też wielu fanów. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 75 tysięcy internautów. Ostatnio była islanderka zorganizowała serię Q&A, podczas której opowiedziała o operacji nosa. Okazuje się, że Ostrouch marzy o niej od dawna.

Nie, nie mam zrobionego noska, aczkolwiek bardzo bym chciała mieć zrobiony i już od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam, ale póki co to jest mój nos i chętnie bym go zmieniła - zdradziła na InstaStories.

Alicja Ostrouch 'Love Island'Alicja Ostrouch 'Love Island' Instagram/ alicja.ostrouch

Alicja Odniosła się także do nieprzyjemnych komentarzy na temat jej przedniego zęba. Została zapytana, czy będzie "reperować uszczerbioną jedynkę". Była Islanderka zaznaczyła, że uważa słowa internautów wyjątkowo niegrzeczne. Postanowiła jednak zaspokoić ciekawość obserwujących i przyznała, że nosi nakładki prostujące.

"Love Island". Finał siódmej edycji już niebawem

Choć Alicja odpadła już jakiś czas temu, jej programowy partner wciąż ma szansę na wygraną. Mateusz związany jest obecnie z Sandrą, która już zdążyła wyznać mu miłość. Widzowie mają jednak innych faworytów. Większość fanów "Love Island" kibicuje Hubertowi i Agacie. Zwycięską parę poznamy w niedzielę 9 kwietnia. A wy za kogo trzymacie kciuki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.