"Love Island". Niespodzianka w willi. Poród chłopaków odbiorą urocze położne. Dobrze "je" znacie

Niespodzianka tuż przed samym finałem "Love Island". Uczestnicy będą mieli dwóch wyjątkowych gości. To Igor i Mateusz z poprzednich edycji show. Do willi przybędą w pończochach i butach na obcasach.

Finał "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Już 9 kwietnia okaże się, która z par zwycięży siódmą edycję show. W ciągu ostatnich dni wszyscy na wsypie zrobili się podejrzanie zakochani. W ostatnim odcinku Sandra zdobyła się na szczere wyznanie. Uczestniczka wyznała Mateuszowi miłość. On zareagował na jej deklarację z dość dużą rezerwą. Według widzów show nie odwzajemnia tych uczuć i próbował się wywinąć z niezręcznej sytuacji. W najbliższych odcinku na panów czeka wielki test. Nie dość że będą ciąży, to będą także zmuszeni "urodzić dzieci". Ale spokojnie, pomogą im w tym wyjątkowe położne - Igor i Mateusz z poprzednich edycji show. Pamiętacie ich?

Zobacz wideo "Love Island". W willi pojawią się goście specjalni. Dobrze ich znacie z poprzednich edycji

"Love Island". Wyjątkowi goście na wyspie. Pamiętacie Igora i Magdę? 

Produkcja "Love Island" dba o rozrywkę widzów nawet przed samym finałem show. W najbliższym odcinku  w willi pojawią się Igor Łubkowski i Mateusz Zacharczuk z poprzednich edycji show. Jako wyjątkowo urocze położne pomogą panom wydać na świat dzieci. Jesteście zaskoczeni? Ciekawe, zarówno Igor, jak i Mateusz są szczęśliwe zakochani w kobietach, które poznali na "Love Island". To z pewnością utwierdzi uczestników w przekonaniu, że po zakończeniu programu można szczęśliwe kontynuować związek.

Igor Łubkowski był uczestnikiem drugiej edycji show. W programie zakochał się od pierwszego wejrzenia w Magdzie Karwackiej. Podobnie jak Adam z aktualnej edycji programu, Magda także miała za sobą przygodę w programie "Top Model". Magda i Igor podczas pobytu na "Love Island" byli w siebie wpatrzeni jak w obrazek. Niestety programu nie wygrali, ale do dziś są w szczęśliwym związku. Para dzięki popularności uzyskanej w programie mocno rozwinęła działalność w sieci. Magda i Igor podbijają m.in. TikToka, gdzie opublikowane przez nich filmy zdobyły już ponad dziewięć milionów lajków. Jak Igor sprawdzi się w roli położnej? Przekonacie się już w najbliższym odcinku, ale znając talent komediowy uczestnika, z pewnością będzie dobra zabawa. 

"Love Island". Mati odbierze poród w willi. Jak sprawdzi się jako położna?

Mateusz Zacharczuk wziął udział w trzeciej edycji "Love Island". W programie poznał Caroline Juchniewicz i od razu się w sobie zakochali. Para w finale otrzymała rekordową ilość głosów od widzów. Nadal tworzą parę, ale co ciekawe mają też za sobą kryzys. W 2021 roku Caroline poinformowała za pośrednictwem InstaStories, że nie są już parą. "Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem" - podkreśliła wtedy. Jak się jednak okazuje uczestniczka "Love Island" dała Mateuszowi kolejną szansę i wszystko w ich relacji się poukładało. Para mieszka obecnie razem w Warszawie i jest bardzo szczęśliwa. Zobaczcie, jak pięknie Mati prezentuje się w stroju położnej w materiale wideo na górze strony

 

Co jeszcze słychać na wyspie? Widzowie są wściekli na Adama i Martę. Nie chcą dopuścić, aby uczestnik wygrał program. Dlaczego? Uważają, że jego uczucie do uczestniczki to ustawiony spisek. Adam Boguta już od pierwszych momentów w programie mocno podpadł widzom. Teraz fani show chcą tak się zorganizować, aby nie dopuścić go do finału. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.