"Love Island". Caroline i Mateusz już nie są parą! "Nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji"

Caroline i Mateusz z "Love Island" zwyciężyli trzecią edycję programu. W finale otrzymali rekordową liczbę głosów od widzów, którzy mocno kibicowali ich związkowi. Uczestniczka poinformowała za pośrednictwem InstaStories, że ona i Mateusz już nie są parą. Co było powodem rozstania?

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Fani "Love Island" z pewnością będą niepocieszeni tą wiadomością. Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk podjęli decyzję o rozstaniu. Uczestniczka w odpowiedzi na liczne pytania fanów, gdzie jest jej ukochany, udostępniła oświadczenie, w którym przyznała, że nie są razem, ale pozostają w dobrych kontaktach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Hotel Paradise". Co słychać u byłych uczestników? Matt jest z gwiazdą "Love Island", Sonia poprawia urodę

Zobacz wideo „Love Island". Caroline przeprowadziła się do Polski. Jak się czuje?

"Love Island". Caroline i Mateusz rozstali się

Caroline i Mateusz po wygranej w "Love Island" postanowili dać sobie szansę i kontynuowali związek zawarty przed kamerami. Na Instagramie chętnie chwalili się romantycznymi fotografiami, a fani mocno im kibicowali. Jednak spostrzegawczym internautom nic nie umknie. Zauważyli, że Juchniewicz przestała publikować wspólne zdjęcia z ukochanym. Okazało się, że para po kilku miesiącach związku postanowiła się rozstać. 

Ostatnio mam dużo wiadomości na temat tego, gdzie jest Mateusz. Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak wygląda w telewizji. Byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z was kibicowało. Bardzo dziękujemy wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście, jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem - zaczęła Caroline.

W dalszej części wpisu uczestniczka przyznała, że nie chce zdradzać powodów rozstania. 

Jest to trudny dla obu z nas czas i chcemy, abyście uszanowali naszą prywatność. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruję się tym, co ma być, to będzie. Oboje jesteśmy dobrej myśli - napisała.

'Love Island'. Caroline i Mateusz podjęli decyzję o rozstaniu'Love Island'. Caroline i Mateusz podjęli decyzję o rozstaniu Fot. Instagram/ carolinejuchniewicz

Fani w komentarzach nie ukrywali, że są zaskoczeni tą informacją. Mieli nadzieję, że związek pary przetrwa, ale okazało się inaczej. 

Myślałam, że będą razem na zawsze.
Szkoda, serio, bo idealnie do siebie pasowali.
Mega im kibicowałam i byłam pewna, że będą ze sobą długo. Szkoda - czytamy.

Warto wspomnieć, że dwa dni temu na Polsat Go ukazał się specjalny odcinek show, w którym Caroline i Mateusz jeszcze jako para opowiadali, jak im się super układa po programie. Jak widać, sytuacja zmieniła się jak w kalejdoskopie, a teraz każde z nich poszło w swoją stronę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.